Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel a csapatutasítás...

Vettel a csapatutasítás ellenére előzte meg Webbert, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben semmi nincs. Indoklom: A csapat szólt Vettelnek, hogy maradjon Webber mögött, hogy ne történjen baj. Baj nem történt. Hiába szóltak Vettelnek, hogy maradjon le, amikor Vettel ,,rátámadt,, Webberre, akkor az adott pillanatban a kettőjük közötti különbség döntött. Azért mert volt csapatutasítás, azért még Webber lehetett volna olyan gyors, hogy az első helyen érjen célba........

Vélemény?



2013. márc. 25. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy gyorsabb volt...de ha egyszer ezt az utasítást kapta a csapattól, akkor be kellett volna tartania...lásd Rosberg. Megértem, hogy Webber berágott.
2013. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntött, Rosberg is el kellett volna hogy menjen. Év elején ne a csapat döntse el ki megy elöl!
2013. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én úgy tudom Webber lejjebb tekerd valamit a kocsin, hogy alacsonyabb legyen az üzemanyagfogyasztás. Vettelnek is így kellett volna tennie, nem önző állatnak lenni.
2013. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Csapaté az autó, a pénz, a csapat fizeti Vettelt. Ergó be kell tartani a csapat utasításait.
2013. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én értem, de mikor Webber észlelte, hogy Vettel gyorsít, és előzni készül, akkor Webber megtarthatta volna az első helyét, de nem tudta, mert Vettel jobb volt, és meg is előzte...Tehát, ha Webber ügyes lett volna, akkor maradhatott volna az első helyen. Azt is értem, hogy nem akarta a két versenyzőt kockáztatni, hogy összeütközzenek, de azért a VB elején ne a csapat döntse már el, hogy ki hányadik helyen végez, döntsön a tudás, mert Vettelnek ezek a pontok a végelszámolásnál sokat fognak tán érni....
2013. márc. 28. 15:18
 6/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem jut el, hogy Webber csökkentett motorteljesítménnyel ment?
2013. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

1, Webber is szegett már meg ugyanígy csapatutasítást

2, Nem mutogatnia kellett volna hanem visszatámadni. én tuti visszakapcsoltam volna mindent és mentem volna az első helyért

Amúgy szerintem elég elkeserítő hogy a mai F1 a pénzről, arról hogy csináljunk minél szarabb gumit és a csapatutasításokról szól. Ennyi erővel ki se menyjenek a pályára hanem a csapatfőnökök pókerpartin eldöntik és kész

2013. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

,,

Nem jut el, hogy Webber csökkentett motorteljesítménnyel ment?

,,


Mikor látta, h előz Vettel, akkor állíthatott volna a beállításokon, h megtartsa az első helyét...

2013. márc. 28. 20:02
 9/16 A kérdező kommentje:

És lehet beleadott apait, anyait, de nem tudott Vettellel mit csinálni..

SZERINTEM NE DÖNTSÉK EL MÁR MOST A VB CÍM SORSÁT A CSAPATOK!

2013. márc. 28. 20:03
 10/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ettől függetlenül hátbaszúrás volt.
2013. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!