Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzetétek már, hogy...

Ti is érzetétek már, hogy nullák vagytok?

Figyelt kérdés
Én most már majdnem 30L vagyok, és még nem csináltam ebben az életben semmi érdemlegeset. Csak dolgozok, a melóm is egy unalmas hülyeség, idióták közt dolgozok. Nincs hobbim, nem érdekel semmi. Csak ülök otthon és piálok max. tévét nézek. Ha meg mégis kimozdulok valahová, unom, és már alig várom, hogy hazamehessek. Mások meg blogokat írnak, mindenféle egyesültetet találnak ki, meg járnak helyekre, vagy van valami érdekes hobbijuk stb. De engem meg semmi nem köt le. Mi velem a baj?
2013. júl. 11. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Depresszív vagy. Én is ilyen voltam. Nem tudom, mi segítene ezen, de néha rám is rám tör az életuntság érzése, pedig vannak céljaim és teszek is értük. Nálam szerintem ez azért van, mert kicsit magányosnak érzem magam és így olyan értelmetlen minden. De megpróbálok barátokat szerezni, legalább valami érdekbarátot, már tök mindegy lesz@rom.
2013. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és igen, sokszor én is nullának érzem magam, mert nincs életem, másoknak meg van.
2013. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Határozottan 1/7 milliárdod-nak érzem magam, ami több, mint 0. Kicsivel. Igen kicsivel...

2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj, de szerintem 30 évesen már nem lány vagy. Nincs párkapcsolatod, vagy ilyesmi? Egy 30 éves nőnek már inkább ez okoz örömöt, nem az, hogy egyesületekbe jár, és blogot ír.

Guríts be egy pasit, ha még nincs, esetleg kezdj el gondolkozni a családalapításon!

Nem akarok nagyon feminizmusellenes lenni, egy nőnek nem kell feltétlenül szülnie, de szerintem ez értelmet tud adni egy életnek.

2013. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van párkapcsolatom. Tervezek is szülni gyerekeket, de félek, hogy ezzel csak azt fogom takargatni, hogy mekkora nulla vagyok, és ha felnőnek, akkor megint csak azt érezhetem, hogy mekkora nulla vagyok. Fiatalabb koromban sem csináltam semmi érdemlegeset. Nem jártam kimitudra, szakkörökre, se táborba, barátaim is néha voltak, de aztán rámuntak, és nem hívtak többet. Aki meg nem unt engem, azt én untam meg, és nem kerestem többet.
2013. júl. 11. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi baj, te ilyen vagy és kész:) de az nem azt jelenti, hogy nulla vagy:) biztosan neked is lenne vmi, amivel tök jól elszórakoznál, csak még nem találtad meg, de gondolkozz rajta, mi az, amit még azért szívesen csinálsz, akár rajzolás, akár virágok ültetése, vagy ilyesmi:)
2013. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!