Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kit neveztek cukinak?

Ti kit neveztek cukinak?

Figyelt kérdés

Tegyük fell hogy az osztalyodba jön egy új lány vagy fiú és mikor mondanád rá úgy első benyomásként hogy cuki?elsősorban nem romantikusan értem de feltételezhetjük azt is.


(az animékben sokszor van az hogy jön az iskolába egy gyerek és mindenki azt gondolja róla hogy de kawaii..(kawaii=cuki)


Én ilyet akkor mondanék vagy gondolnák ha:

fiú: bozontos haja lenne és nagy szemei,szép mosolya és mindenkivel udvarias és védelmező lenne


lány:ha szép és ápolt haja lenne és csillogó szemmel rendelkezne illetve úgyanúgy borzasztóan kedves és szeretni való lenne.


én nem romantikusan értettem hanem mint ember de akár ti úgy is leírhatjátok:)

Akik nem mondják-gondolják emberekre hogy cuki azok kérem ne írjanak mert felesleges.


UI:bocsánat a helyesírási hibákért és szó ismétlésekért.



2013. júl. 11. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Justin Bieber a cuki (mikor meg van csinálva, nem amikor piros zokniba szandálban rója az utakat)... Mindig beindul a nyálelválasztásom mikor meglátom (if you know what I mean)... :D
2013. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék :)
2013. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A cuki csávók mindig nagyon szálkásak, inkább a vékony kategóriába tartoznak már mint az átlagosba vagy a kigyúrtba... A cuccaik tapadnak rájuk, feszülnek rajtuk... A fogaik mindig tökéletesek... Az arcuk elég nőies (tényleg kb olyan mint Biebernek)... Viselkedésük pedig visszafogott és csendes, nem igazán nyomulnak senkire, de alapjáraton kedvesek a lányokkal... NA ŐK A CUKI CSÁVÓK <3 <3 <3
2013. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én a cuki megnevezést kisállatokra használom, már nem azért.:D
2013. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a háziállatom ??!
2013. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem max. egy kis állat vagy egy kis baba.
2013. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Idézem magam: "akik nem mondják-gondolják emberekre hogy cuki azok kérem ne írjanak mert felesleges".


a legtöbb ember nem mondja emberekre hogy cuki,de akad.

2013. júl. 12. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton azokra mondanám, hogy cukik, akik olyan kis esetlenek és mégis mindenkinek segíteni akarnak. Akik olyan érzést keltenek benne, hogy meg akarom óvni őket minden bajtól...
2013. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

3. Szóval a b*zik a cukik??? Értem...

Lányból akinek nagyobb a szeme és még gyerekesebb az arca, fiúból ezek szerint a b*zisan kinézők.

2013. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es, hármas vagyok...


Igen, pontosan ezeket a fiúkat szokták b*zinak, mondani, pedig nem azok... én speciel gerjedek rájuk, nálam egy ilyen konditerembe járó, túlságosan kigyúrt ember sose kellene... aki megmondaná nekem h merre hány méter... hát a lóf**zt, én mondom meg merre hány méter, és a cukik erre kaphatók... ezért ők a legjobb pasik (L)

2013. júl. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!