Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy én csak az...

Az miért van, hogy én csak az olyan lányokkal tudok jóban lenni, akiknek nem számít a külső? A legtöbb lánynál tényleg ennyire zavaró még haverkodásnál is, hogy én csak ilyen aranyosnak, cukinak tartott fiú vagyok és nem egy adonisz alfahím?

Figyelt kérdés
Általában olyan lányokkal, főleg tinikkel vagyok jóban, akik bírják a humoros, pimasz, kicsit gyerekes lényemet.

2013. jún. 19. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Most neked az a bajod,hogy nem tudsz ismerkedni felszínes emberekkel?

Tényleg vannak bajok..

2013. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ilent válasza:
75%
Én is egy ilyen lány vagyok, akinek nem számít a külső, örülj neki, hogy legalább valaki szeret :) Szerintem ezerszer jobb valakit önmagáért szeretni, minthogy azért, ahogy kinéz.
2013. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te olyan lányra vágysz, akinek nem tetszel? Az kinek jó?
2013. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki.


Sok ember szenved itt nyilvánosan, hogy abszolút egy lány sem érdeklődik iránta, és amikor kezdeményez, akkor is felszínest fog ki.

Neked vannak lányok, akikkel jóban vagy, ráadásul ők nem is felszínesek, tehát mindenképp érettebbek és jobb barátok. Mert téged szeretnek, nem a külsődet.

Nem értem a problémát.


17/L

2013. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha nekem is lenne élőben legalább egy lány, aki tényleg jóba lenne velem. De ez az én esetemben kizárt.
2013. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minek örüljek, senki sem szexel velem, egy csaj sem, inkább havernak tartanak, de nem is jönnek be nekem mondjuk ezek a csajok külsőre. A vonzó csajok emberszámba sem vesznek, nincs miért boldognak lennem. Bezzeg a lányok élvezhetik az életet. Én is szeretném élvezni, jókat szexelni, mint amit a lányok megkaphatnak bármikor.
2013. jún. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!