Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a szépség tényleg relatív,...

Ha a szépség tényleg relatív, akkor miért van az, hogy eddig ccsak számomra is vonzó, szép, rakás fiú rajongóval körbevett csajok neveztek rondának, meg fújjogtak, ha szóba kerültem?

Figyelt kérdés
Tehát, ha tényleg relatív lenne, akkor a szép lányok között lennie kéne legalább egynek, aki engem helyesnek tart, én mégsem találtam még ilyet. Eléggé aggaszt a helyzet. Pár éve még optimistább voltam. Mióta két éve aktívan csajozom, azóta tapasztaltam meg igaán, hogy menynire okádéknak tartanak a lányok. Fura, mert állítólag szép szemeim vannak, bár a fene se tudja, miért mindig ezt emeli ki, akinek bejövök. Mégis észre sem vesznek a szép lányok. Nekem amúgy sok lány tetszik, az átlagostól a nagyon szépekig. Az bánt különösen, hogy én eddig csak olyan lányoknak jöttem be, akik nekem nem jöttek be meg általában olyan típusú lányokról van szó, akik már bármilyen fiúval beérnék, mivel rájuk sem néznek a fiúk állításuk szerint vagy látszik, hogy önbizalmuk semmi, mert nem kaptak a fiúktól bókokat.

2013. júl. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Becsüld meg azt amit kapsz. :)
2013. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Létezik olyan, hogy közízlés. Vannak olyan emberek illetve dolgok, amelyek egy igen tág réteg számára szépek.

Nem biztos, hogy ronda vagy, egyszerűen csak nem tetszettél nekik, vagy nem voltál szimpatikus, és rosszindulatból mondták, hogy ezzel is fitogtassák a kis női hatalmukat. Ne add fel néhány buta lány miatt.

2013. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a szépség relatív, de manapság a legtöbb ember nem a saját szemével, hanem a társadalom szemével nézi a másikat.

tehát lehet, hogy az egyik vonzónak lát téged, de már csak azért sem mondja, sőt magának is letagadja, mert ciki és a többiek véleménye jobban számít neki

régen voltam én is ilyen gonosz és bunkó csak azért tudom.

de amúgy kedves kérdező, én nem tudlak sajnálni, mert neked is csak a szép lányok kellenek, és te is ugyan úgy kezeled a ronda lányokat, mint a szép lányok téged a 'ronda fiút'. teljesen helyén való

2013. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, a szépségérzet többnyire genetikailag van belénk kódolva, az egyéni része annyit számít, mint mondjuk a kutyáknál a fajta(Az alap dolgokat, pl ugatás a faj határozza meg).
2013. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nemtudom. én 21 éves lány vagyok,de azon az elven vagyok,hoyg senkire sem mondom hoyg csúnya,pont azért mert relatív a szépség. nemrégen volt egy kérdés,szinte olyan mint a tied annyi különbséggel hogy a fiú szerint ő csúnya,és senkinek sem kell. megkértem hogy küldjön egy képet magáról,amikor elküldte a képet,leesett az állam.egy iszonyat aranyos arcú,szépfiút láttam,míg ő magát"ocsmánynak". :) szóval még magadnak is relatívan vagy szép. én is csúnyának tartom magam,az emberek mégis azt mondják hogy szép vagyok.^^" elmondtam neki ezeket,és lehet hogy csak erre volt szüksége hoyg valaki megdicsérje a küllemét :)

ha küldesz egy képet akkor talán neked is segíthetek, bár nyilván ez a vélemény is relatív lesz.:) :D

2013. júl. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!