Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kit neveztek cukinak?

Ti kit neveztek cukinak?

Figyelt kérdés

Tegyük fell hogy az osztalyodba jön egy új lány vagy fiú és mikor mondanád rá úgy első benyomásként hogy cuki?elsősorban nem romantikusan értem de feltételezhetjük azt is.


(az animékben sokszor van az hogy jön az iskolába egy gyerek és mindenki azt gondolja róla hogy de kawaii..(kawaii=cuki)


Én ilyet akkor mondanék vagy gondolnák ha:

fiú: bozontos haja lenne és nagy szemei,szép mosolya és mindenkivel udvarias és védelmező lenne


lány:ha szép és ápolt haja lenne és csillogó szemmel rendelkezne illetve úgyanúgy borzasztóan kedves és szeretni való lenne.


én nem romantikusan értettem hanem mint ember de akár ti úgy is leírhatjátok:)

Akik nem mondják-gondolják emberekre hogy cuki azok kérem ne írjanak mert felesleges.


UI:bocsánat a helyesírási hibákért és szó ismétlésekért.



2013. júl. 11. 20:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
De a "cukiknak" nem kellesz, mert a "konditerembe járó, túlságosan kigyúrtakra" buknak.
2013. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!