Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért látják bennem a riválist?

Miért látják bennem a riválist?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy csinos vagyok. DE! kemény edzések árán értem el! Szép arcúnak mondanak és tisztában is vagyok az adottságaimmal. Ennek ellenére egyáltalán nem öltözködöm kirívóan inkább csinosan(nem pakolom ki a mellem és nem pucsítok,csücsörítve a képeken..), alig sminkelem magam, nincs festve a hajam, nincs műkörmöm és szoliba sem járok. Természetesnek mondanám magam.

Egyetemen tanulok, jövőre diplomázok.

Mégis alig van barátom/barátnőm. A lányok többsége riválist lát bennem(fiúk mesélték). De hogy miért, nem értem!

Mindenkihez kedvesen szólok, akinek csak tudok segítek viszont ha hülyülésről van szó abban nálam nincs hiány!:) Nem hinném, hogy a pasik miatt lenne hiszen 2éve boldog párkapcsolatban élek. Kicsit zárkózottabb típus vagyok pont ezért. Szinte sose keresik a társaságom mindig én keresem fel őket. De már kezdek beleunni, mert az ilyen nem barátság. :( Hétvégente egyedül ülök itthon vagy a párommal vagyok és a közös barátainkkal nézünk ki valamerre. Nagyon rossz, hogy nem tudok felhívni egy barátnőt sem, hogy eljönne velem vásárolni vagy csak úgy átjönni beszélgetni, hülyülni. Van két nagyon jó barátnőm, de ők 300km-rel messzebb vannak tőlem!:( Hiányzik a barátság! Vannak még normális barátnők?? Mi a hiba bennem? Mégis hogy kössek barátságot? Miért ilyenek velem?

Segítsetek! Előre is köszi!


2013. júl. 11. 23:30
 1/3 Morozov ***** válasza:
100%

Aki nem szeret olyannak, amilyen vagy, azzal ne foglalkozz.

Mindig légy önmagad, és azokkal barátkozz, akik kiérdemlik :)

Ha tényleg kedves vagy meg szép meg aranyos, akkor nem benned van a hiba, hanem a környezetedben...

2013. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szalasztottam már el jó barátság lehetőségét az önbizalom hiánnyal. A lány olyan volt, mint te. Nem, nem riválist láttam benne. Úgy éreztem kevés vagyok hozzá. Hogy velem nem tud majd jókat beszélgetni, meg szégyellnie kéne mások előtt, mert csúnya vagyok. Mindennek a fele sem volt igaz, és ezt akkor kellett volna elhinnem, amikor éreztette velem. Akik pedig riválist látnak benned ugyanúgy önbizalomhiánnyal küzdenek, csak míg én az orromat lógattam, ők szélmalom harcot vívnak a semmivel. Ne foglalkozz velük, nem a te dolgod megváltani őket. Keress értelmes, egészséges lelkű embereket, akikkel jól tudod érezni magad
2013. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A lányok legtöbbje ilyen...féltékenyek rád, mert te szép vagy, edzett, és boldog kapcsolatban élsz. A lányok az ilyen lányokban mindig a riválist látják..:/ Sajnos tanácsot nem tudok adni, talán próbálj meg egy hozzád hasonló lányhoz közeledni..:) Olyanhoz aki szintén kitaszított, vagy nem is tudom.:)
2013. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!