Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik haveromat mindig vendégül látják a szüleim, de utána tök bunkó velem?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki sokszor átjön és ilyenkor mindig vendégül látjuk, anyu főz vagy én, mindenki tök kedves vele, ő meg utána bunkó velem, meg le se sz.r hetekig. Átjön, hazamegy és aztán kb 3 hétig meg se kérdezi, mi van velem, mindig én kezdem a beszélgetést. És nem azért, mert elfoglalt. Igazából ezt már pár alkalom után vettem észre, hogy miért csak addig vagyok jó, amíg itt eszik, meg elvan? Ő akar mindig átjönni. Ti mit gondoltok erről?
2013. jún. 17. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kihasznál téged, csak nem veszed észre. (Vagy nem akarod.)
2013. jún. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehetek én is a haverod? Éhes vagyok már!
2013. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne etessétek. Beszéld meg a szüleiddel, hogy amikor legközelebb átjön, ne kínáljátok meg semmivel.
2013. jún. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Azt hiszem semmi szükséged ilyen haverra, ne foglalkozz vele, barátkozz másokkal.
2013. jún. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ne engedd be.
2013. jún. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És neked kötelező őt vendégül látni? Főleg, hogy tudod milyen ember valójában. Ha át akar menni mondd meg neki, hogy ez nem ingyen konyha, főleg nem, hogy utána bunkó veled. Mondd meg neki őszintén.
2013. jún. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért hagyod ezt? Tipikus kihasználás, az ilyen nem barát.
2013. jún. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, lány vagyok amúgy. És már évek óta ismerem szüleink meg jóban vannak, csak ezért hagytam eddig.. De sokszor kérdezi, hogy átmehetek? Aztán leegyeztetjük és átjön, de olyankor nem úgy, mint más haver, hogy oké leül beszélgetünk, hanem anyu teljesen rákészül, hogy kaja, nasi, minden. Persze szívesen látom vendégül én is, de akkor meg utána miért olyan, mint egy tahó? Apu is csomó mindent elintézett neki idáig. Mondtam már a szüleimnek, hogy ne nyalják annyira a s.ggét, mert csak kihasznál.
2013. jún. 17. 10:45
 9/9 Denta ***** válasza:

ez egy ingyenélő dobd ki mint macskát sz*rni de ne félénken magabiztosan és semmikép te legyél az aki majd vissza akar lépni ha ezt akarod mégis megtenni akkor majd gondloj arra hogy mennyi rossz pillanatot kaptál tőle és ha a szüleid megkedvelték beszéld meg velük hogy szerinted a srác csak kihasznál

egy szóval állj a sarkadra.

2014. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!