Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Probléma ez? Nagyon el tudok...

Probléma ez? Nagyon el tudok érzékenyülni!

Figyelt kérdés

Nagyon el tudok érzékenyülni, van, hogy anyukámat átölelem, és mondjuk egymásnak, hogy nagyon szeretlek, és ezen is tudok sírni! De pl.: az előbb néztem meg a ToyStory 3-at és azon is elérzékenyültem! Vagy csak azon, hogy nagyon szeretem a barátnőmet! Fiú létemre nem kellene ilyennek lennem? Vagy nincs ezzel baj?

14/F



2013. júl. 13. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az érzelmek kimutatása a mai világban már kihalófélben van, te egy üdítő kivétel vagy, légy büszke rá.
2013. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma, nincs ezzel baj.
2013. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. júl. 13. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszadó is mondja, tényleg ritka manapság, hogy valaki ki meri mutatni, amit érez.

Én is ki merem, igaz nem olyasmin, amin Te, de ha komoly bajom van, nem játszom meg a macsót, aki mindent pókerarccal kibír. De túlzásba vinni sem jó az érzékenységet.

Még fiatal vagy, biztos fogsz erősödni.


21/f

2013. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én minden filmen képes vagyok sírni, néha egy-egy megindítóbb képen is :D

Igaz, én lány vagyok, de szerintem ez nálad sem gáz. :)

2013. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
en is tulzottam erzekeny vagyok :( meg is szivtam miattam sokszor mindenki elhagy es belem rug..es leszarja az erzeseimet :(
2013. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, öreg fiú, neked helyén van a szíved! ;) Nem igaz az, hogy attól férfi a férfi, hogy nem sír. Ez butaság! A férfi is ember, akinek vannak érzelmei. Ha nem így lenne, nem ember lenne! Én amikor szakított velem a lány,a kit szerettem, iszonyúan sírtam: 17 (!) éves voltam. Nem szégyellem. Szóval 100 szónak is egy a vége: nem probléma! 37/F !
2013. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2013. júl. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!