Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj? /Alul a lényeg/

Baj? /Alul a lényeg/

Figyelt kérdés
Azért piszkálnak a "barátaim",hogy még be se töltöttem a 14. Életévemet és,hogy még nem volt pasim és,hogy nem csókoloztam...azoknak 14évesen volt 10 pasija ujjazták meg ilyen ja és az egyiket már 13 évesen meg..... Na szóval sztem azis szánalmas
2013. júl. 13. 23:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz velük és pár év múlva büszke lehetsz magadra, de majd a későbbi barátod is az lesz rád. :)
2013. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 14. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel! :) Te is tudod, hogy ők csak egy sunyi r*bancok, akikre 20 éves korukban rá se fognak nézni a fiúk, olyan "kiöregedettek" lesznek..:)
2013. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonomm mindenkinek..:) sztem tök gáz h 13 évesén elvesztette szuzeségét ezzel dicsekszik de sztem nagyon gáz...
2013. júl. 14. 00:07
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
en 15 eves vagyok es meg nem volt pasim sot meg nem is csokoloztam. es engem is sokan csufoltak emiatt de rajottem hogy ez nem gaz :)
2013. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább ez a normális..:)
2013. júl. 14. 00:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha neki már most ebből áll az élet, később se lesz máshogy. Ne izgasd magad ezen, úgy kell neki.
2013. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az ilyenek nem normálisak eszembe se jutna 13/F Na jó ölelkezni meg csókolozni max ennyi lenne de a szüzességemet elveszteni azt majd ha 15 v 20 leszek :D Ezek mind ribik lesznek te teszed jól :) Am ismerkedhetnénk :)
2013. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, és még nem volt barátom. Ráfoghatnánk arra, hogy elit gimibe járok, jó tanulmányi eredményem van, de az nem lenne indok, mivel emellett van életem, vannak barátaim. Lehetne mondani, hogy ronda vagyok, ami szintén nem igaz, mert gyakran kapok pozitív megerősítéseket (minden egoizmus nélkül mondom). Szóval az ok másban keresendő...


Egyrészt nagyon sok olyan pasi van, aki egyszerűen nem képes barátnőt szerezni maximum a külsejével. Én úgy gondolom, hogy egy srác akármilyen jól néz ki, ha bunkó, nem fog kelleni. (Ismerek ilyet, külsőre kb. levegőt is elfelejtek venni, ha meglátom, belsőre pedig bunkó, egoista, nagyképű.) Nem a "nagy Ő"-re várok, mert az elég nagy hülyeség lenne az én koromban, hanem egy olyan fiúra, akivel érdemes megpróbálni. Akire majd úgy fogok visszatekinteni, mint az első igazi szerelmemre, és aki később is szép emlék lesz.


Egyébként voltam már szerelmes párszor. Először még egészen kiskoromban, viszont az sokáig tartott, és meglepően komoly volt részemről, és ehhez hozzátartozott egy kemény kétnapos kapcsolat is a fiúval. :D Aztán alsóban, amiből még lehetett is volna egy aranyos gyerekszerelem, csak későn derült ki, hogy kölcsönös volt. Később volt még egy srác, aki iszonyatosan tetszett, csak volt barátnője. És azóta pedig nem voltam szerelmes. Én meg úgy nem mennék bele egy kapcsolatba, hogy nem vagyok szerelmes az illetőbe. Ha csak tetszik, az kevés. Az csak egy ideig működik, és én nem vagyok az ilyen egy-két hetes "kapcsolatok" híve.


Meg annak sem, hogy "pasizzunk/csajozzunk be, hogy legyen valaki, és akkor juuujdemenők leszünk". Aki pedig 13 évesen nem szűz, az meg magára vessen. Egy idő után a srácok is rájönnek, hogy nem az a csaj a legértékesebb, akinek a lába közt nagyobb forgalom van, mint az M7-esen. Ezeket a lányokat amúgy sem tartják valami sokra, ha barátnőre vágynak, akkor tuti, hogy nem hozzájuk fognak menni. Egyéjszakásra bevállalják őket, ami érthető is, hiszen pasiból vannak, de ha szeretnek egy lányt, akkor nem fogják otthagyni egy ilyenért. Én legalábbis hiszek benne, bár az én gimimben azért szerencsére a srácok is a normális kategóriába tartoznak nagyrészt. Kevés olyan van, aki totálisan lyukratörő, azt meg messziről elkerülöm. :D

2013. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acelsziv ***** válasza:

A kedves barátnőid 20 -21 évesen már úgy fognak kinézni, mint az elhasznált kapcarongy.

Nem vagy elkésve semmivel. Éld az életed, tanulj, szórakozz és akkor kezdj nemi életet, amikor te is jónak látod és érettnek gondolod magad.

2013. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!