Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vahasonló anime, mint a Fairy...

Vahasonló anime, mint a Fairy Tail? Úgy értem, hogy néha komoly, de poénokkal ellátva, és szerethető karakterekkel megáldva? Talán lehetne benne 1 kis ecchi is, bár az nem lényeg. :D

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fairy Tailben nincs ecchi, fanservice van de tömérdek mennyiség és a karakterek meg a "néha komoly" dologban sem értek egyet, de írok párat.


One Piece, több mint 600rész, egyik legjobb futó shounen fight.


Gintama, Az agyfa** anime :D Hatalmas poénok és böszme szereplőkkel.


Needless, Beteg poénok, nagyon szép egyedi grafika.


Hunter x Hunter (2011), One Piece mellett a másik legjobb jelenleg is futó shounen, keveri a taktikus dolgokat a shounen fightal, nagyon ajánlom.


Claymore, ez egy befejezett anime, de a befejezettek (shounen fightok) közül a legjobb véleményem szerint. Brutalittás, vér, stb és egy baromi jó story.

2013. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs benne ecchi. :D
2013. júl. 12. 16:29
 3/5 Alexis lark válasza:

Hát ezek harcolosak valószínű már ismered őket: inuyasha,yu yu hakusho( nemtom h irják bocsi) Bleach, hellsing, sleayers ( tudom ezek már nem mostaniak XD) bújj bújj szellem, blood+, vér és kereszt

Bár ezek szerelmesek azért attól még viccesek: lovely komplex, amnesia, kaichou wa maid-sama, nodame cantabile

Remélem találsz közte olyat ami tetszik!^^

2013. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kaze no Stigma

Arcana Famiglia (talán)

Yu Yu hakusho

Ao no Exorcist

Code Breaker (ez inkább komolyabb)

One Piece

Naruto

Bleach

Soul Eater (talán)

Inuyasha

Zero no tsukaima

Kateikyoushi Hitman Reborn


Remélem segítettem

2013. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaze no stigma az tényleg baromi jó :D csak kár h meghalt a csákó aki kitalálta :c
2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!