Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj? /Alul a lényeg/

Baj? /Alul a lényeg/

Figyelt kérdés
Azért piszkálnak a "barátaim",hogy még be se töltöttem a 14. Életévemet és,hogy még nem volt pasim és,hogy nem csókoloztam...azoknak 14évesen volt 10 pasija ujjazták meg ilyen ja és az egyiket már 13 évesen meg..... Na szóval sztem azis szánalmas
2013. júl. 13. 23:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én igaz nem vagyok a legjobb tanuló 3-4 de ezek buknak xd a tanár mondta neki h nem a szépségből kell majd megélni pedig egy katolikus iskolaba járok..és én focizok és most azon vagyok h kozépiskolában női foci akadémián játszhassak ezaz álmom de mivel focizok nemvagyok lezbi meg ilyen...és most nem a pasizás a lényeg...én nyáron nem k*ratni megyek magam hanem edzeni edzeni h felvegyenek..és remélem h felis vesznek :) hanem akkor meg fogtechnikus vagy fogszabályzos doktor akarok lenni :))
2013. júl. 14. 00:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Neked legalább van egy célod, amit el akarsz érni, nekik meg csak az, hogy minél több pasival legyenek. Nyugi, sokkal többre fogod vinni, és a fiúk is többre fognak értékelni. :) Megint 16/L
2013. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát én igazából nem szeretnék a városomba maradni..nemtetszenek az iskolák meg semmi meg nem ez az én légkörom de egy barátnőm van akit nem a pasik érdekelnek hanem a sportja jó ő is meg én is mondom jaj dehelyes de nem azért mert rögtön járjunk kurjunk megilyen és én nekem ő nagyon hiányozna mert o az én bff-em :))
2013. júl. 14. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!