Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadod azt amikor ok...

Elfogadod azt amikor ok nélkül kötnek beléd és később az idegességre hivatkozva kérnek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkivel előfordult már,hogy családtag,rokon,barát egy teljesen normális kérdés/cselekedet miatt kiakadt.

Nekem általában mindig arra hivatkoznak,hogy ideges volt emiatt, meg amiatt, és ezért.

Engem ezek nem érdekelnek, mert én például idegességemben is tudom,hogy miért veszekszem valakivel és tudatosan teszem, ezért soha nem is kérek bocsánatot mert az úgysem lenne őszinte és úgy gondolom,hogy mások is így vannak ezzel csak ők talán bocsánatot kérnek, de nem gondolják komolyan.Annak pedig semmi értelme, főleg amikor egy nap 5x köt belém és 5x kér bocsánatot, az már annyira hiteltelen.

Ti,hogy vagytok ezzel az "Ideges voltam, bocs" dologgal?


(Egyébként a kérdésben leírtak jelenleg éppen nem aktuálisak nálam, csak eszembe jutott, és kíváncsi vagyok mások hogy állnak ezzel)


2013. júl. 14. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok ezzel a dologgal,hogy elfogadom,hogy Mindenki más és más és hidd el van aki ilyen (van aki különbözik Tőled).A környezetemben pont Te lennél a kivétel.

Tehát totálisan elfogadom az ilyen fajta bocsánatkérést,bár lehet azért könnyebb,mert tudom,hogy Én is milyen cirfán szoktam kiakadni,ha ingerültebb vagyok.Elég szarul esne,ha Valaki nem értékelné,hogy beismertem,hogy hibáztam.

2013. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha néha-néha előfordul és bocsánatot is kérnek utána, akkor elfogadom. Látszik az a másikon, hogy őszintén sajnálja e, vagy sem. Velem is előfordul, hogy rámordulok valakire, akit különben nagyon szeretek, mert idegesebb, fáradtabb vagyok. Emberek vagyunk, tudjunk bocsánatot kérni és fogadni!
2013. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én is elfogadom, legalább is azt mondom.

Persze nem jegyzetelem az ilyeneket, a többségére nem is emlékszem, de nekem rosszul esik míg egy teljesen hétköznapi dolog miatt leharapja valaki a fejem, mert ő most éppen szar kedvében van...

2013. júl. 14. 11:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele hogy egyszer megunja az ember és nincs bocsánat hanem elküldi a pi**ába a másikat szerintem jogosan.
2013. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt mondom hogy megbocsájtom, de gyűlölöm azt, ha valaki azért tölti le a másikon a haragját mert sz@r napja volt...
2013. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as kommentedre (megintcsak) azt tudom írni,hogy TOLERANCIA! 1 voltam.
2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem ez olyan takarózás-szagú. ne mentegesse magát, hanem tanuljon meg uralkodni az indulatain.

mivel olyan ember vagyok, aki komolyan veszi amit a másik mond, így marha rosszul esik ha valaki idegbajra hivatkozva elküld a búsba.

hümmögve elfogadom a bocsánatkérést, de utána minimalizálom a kapcsolatot. a hozzám közelállók tudnak normálisan viselkedni, aki nem tud, az pedig kívül marad a körön.

2013. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hova lett a válazsom?
2013. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
francba, írhatom újra. Valaki a bolondját járatja velem:D
2013. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
A családomban a legtöbb ember olyan, aki másokon tölti ki, lehetőleg olyanokon, akik nem tudnak védekezni, mert pl el van tartva, vagy függő helyzetben van. Szerintem ez nagyon gusztustalan. Én nem tudom elfogadni azt, aki így él, mert szerintem aki mindig másokon bosszulja meg a haragját, az olyan ember lehet, aki nem tud szembe nézni magával és a problémáival és örökké csak másokban keresi a hibát. Szerintem ez nem valami nagy erény. És az ilyen ember ne is jöjjön a közelembe, mert gusztustalannak tartom.
2013. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!