Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiszednétek belőlem hogy...

Kiszednétek belőlem hogy milyen a személyiségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nem nagyon tudnám jellemezni magam,ezért kérdeznétek tőlem?talán így megtudhatom hogy milyen a személyiségem ha kérdeztek tőlem-én válaszolok és a reakciómból kideríthetnétek hogy milyen vagyok:)


12/L



#személyiség #kérdezz-felelek #mondj majd rólam véleményt
2013. júl. 14. 16:34
 1/10 anonim válasza:
100%
kedvenc filmeid / könyveid / zenéid?
2013. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
*filmjeid
2013. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleményed a korosztályodról?
2013. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:

Mindenevő vagyok,szeretem az operát a rockot és a popot is.

Nincsenek úgy kedvenceim mert nem számít ki énekli vagy készítette a dalt,ha tetszik akkor hallgatom :)



Ez egy jó kérdés:

szerintem az én korosztályom a mai világban nagyon neveletlen és azt hiszi övé a világ na meg persze nem nagyon érdeklik hogy mit mondanak a szüleik.Nem törődnek mások érzéseivel hiába mondom nekik hogy ne játszadozz mások érzéseivel mert könnyen megbánthatsz valakit.

Mégis a legfeltünőbb dolog az az hogy felnőtté akarnak válni pedig szerintem a legjobb dolog a gyerekkor.

Sokszor gyerekesnek titulálnak az ismerőseim és az emberek de szerintem inkább ők azok akiknek fogalmuk sincs felnőttnek lenni milyen nehéz és hiába lehet jogosítványod és hiába ihatsz és lehet saját házad amiben azt csinálsz amit akarsz ha fizetned kell a rezsit,szerezned kell egy jó munkát és naponta enned is kell valamit.


a tanulást nagyon elhanyagolják pedig szerintem az nagyon fontos és legalább a szüleim is boldogak lesznek ha jó jegyeket hozok.

Meg persze ha valaki rosszul öltözködik akkor már a rossz ízlés jön le nekik nem pedig a rossz anyagi háttér.


kösszönöm a kérdéseket,kérlek kérdezzetek még :)!

2013. júl. 14. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez tök egyszerű!

A személyiséged, egy szóval : fejlődő.

:)

2013. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Justicar ***** válasza:
12 éves vagy, aligha van még normális személyiséged. Majd most fog kialakulni!:P
2013. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lany vagy. Jo, hogy tiszteled a szuleidet, ezek szerint szeretetben nevelnek fel. Majd arra vigyazz az eletben, hogy ne lepodj meg ha nem minden ugy tortenik, ahogy arra te a logikaddal kovetkeztettel volna. Sajnos nem minden esetben igy mukodnek a dolgok. Eleg sok mostani fiatal szulei maguk se megfelelo kornyezetben nottek fel, nem kaptak eleg szeretetet. Sok a nem tervezett gyerek, es az anyagi gond. Sajnos ebbol az kovetkezik, hogy a korosztalyod sem (reggebben sem mind, de egyre novekszik a szam) kapja meg a megfelelo figyelmet. Jo, ha esetedben ez nem igy van. Orulj ennek!
2013. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha bárhova elutazhatnál a világon, akkor hova mennél? S miért?
2013. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én jós vagyok. Már látom, hogy 18 évesen a rosszlányok pont hu -ra fogsz felkerülni.
2013. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D

nem érzem magam rossz lánynak....


:

nagyon szeretnék japánba elmenni,de ausztráliát is szépnek tartom :)

2013. júl. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!