Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha több személyiségem van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több személyiségem van és járni kezdek egy pasival, akkor azt úgy kell venni, hogy csak velem jár vagy több lánnyal egyszerre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A pasid megcsal teged veled...
2013. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azt jelenti inkább, hogy kezelés kell, nem pedig párkapcsolat. Jó vége nem nagyon lehet szerintem.

De belegondolva, feltételezem az egyik személyiséget ismeri meg, mert az a személyiség érdeklődik iránta is. Tehát ha találkoznak mindig azzal találkozik aki vonzódik hozzá, szóval szerintem egy lánnyal jár.

2013. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:xDDDDDDDDDDDDDD A hét kérdése, gyümikém:DD
2013. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ő egyik személyisége veled jár, a másik meg veled.
2013. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

még csak délelőtt elején járunk, ne fárasszál

az az egy nő jár vele, amúgy mindig azzal a személyiséggel, aki éppen benned van N

2013. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig most egy csomó dolog eszembe jutott erről a témáról :D
2013. máj. 22. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
én kezdek félni tőlled! ilyesztőek a kérdéseid.. D:
2013. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valaki itt írta, hogy ha találkozol a pároddal nyilván az általa szeretett személyiséged jön elő. Nem biztos. Ha a párod ezt jól tudja kezelni, akkor nincs gond. Érdekelne, hogy tényleg probléma ez nálad, vagy csak te gondolod magadról. Mondjuk régen írtad ki a kérdést, talán azóta már meg is találtad a választ...
2015. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!