Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem túl megnyerő a személyi...

Ha nem túl megnyerő a személyiségem, akkor érdemes inkább bemagolni szövegeket állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Vagy úgyis addig áskálódnak, amig a tényleges jellememmel tudnak beszélgetni? Ez csak azért lenne baj, mert akkor valószinűleg sosem kapnék munkát és éhen halnék.
2013. júl. 3. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod?! Az SAP-nél most éppen autistákat keresnek -gondolom- "szerény díjazásért".

[link]


És még pl. szociopatákra is van elég nagy kereslet, különben kikből lennének azok a vezetők, akik minden lelkiismeret furdalás nélkül hoznak több tucat ember kárára döntéseket?


Szal egy ilyen világban bárki megtalálhatja a helyét...


Különben meg, ha kvalifikáltabb munkát célzol meg, akkor vszeg úgysem lesz elég a repertoárod.

2013. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a végzettségem nem olyan rossz
2013. júl. 3. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha meg még értesz is ahhoz, amiről papírod van, akkor sztem elég, ha egy kissé visszafogod magad az elején, hogy kevésbé tűnj psycho-nak a hr-esnél, meg a leendő főnöködnél, és az már félsiker.

Ha elég intelligens is vagy, akkor meg talán sejtheted is, hogy mit várnának el, és akkor esetleg próbálj olyannak mutatkozni, később meg majd beilleszkedsz.

2013. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na de nekem a határozottságom meg a vitalitásom se olyan egetverő sajnos és nem tudom leplezni...:(
2013. júl. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!