Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha egy volt...

Mit tennétek, ha egy volt párotokról biztosan tudnátok, hogy szociopata?

Figyelt kérdés
Nagyon durva dolgokat tudtam meg egy 3 évvel ezelőtti barátomról, aki egyébként egy 30 éves orvos. Mellettem is egy beteg állat volt, viszont most pár lány megtalált facebookon, akikkel utánam járt és amiket meséltek az még jobban kiborított. Én sajnálom azokat, akik utánam bedőlnek a beteg elméje szinte hibátlan játékának, ha tehetném mindenkinek szólnék, mert az a baj, hogy tökéletesen játszik, elég nehéz felismerni, hogy nem normális. Sz.rjam le? Éljem az életem? Vagy mit csináljak? Tényleg durva a fickó, még a szüleinek is megfogalmaztunk egy levelet, tényeket sorolva, beszélgetések képernyőmentését csatolva, mert a saját szüleinek is hazudik gátlástalanul, de nem történt semmi, kiállnak a kisfiuk mellett. A kisfiuk pedig tovább szédíti a lányokat..

2013. júl. 16. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel voltbarátod,így abból kéne ítélkezned amit veled tett.

Nos ha csak a nőket szédíti akkor nem fogsz tudni mit kezdeni vele.Meg milyen már hogy szóltok a szüleinek? :)

Ha átvert téged,vége van,minek foglalkozni vele tovább?Idővel úgyis visszanyal a fagyi.

Esetleg ha valami hasznosat akarsz tenni akkor keresd meg a barátnőjét és beszélgess el vele.Bár elég sok az idióta nő és bizonyos dolgok ellenére is a pasijukkal marad.

2013. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, SÖT ne is tegyél, mert attól, hogy szédíti a lányokat, még közel sem jelenti azt, hogy tényleg beteg. Másrészt ha elkezdesz bárhol is ilyeneket terjeszteni róla, feljelenthet rágalmazásért és meg is nyeri, kivéve ha orvosi bizonyítékod van, és ezt Ö MAGA közzéttete, minden más esetben bütetendö.
2013. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
miért érdekel?Örülj hogy már ,semmi közöd hozzá.
2013. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy széditi a lányokat, még nem biztos, hogy szociopata. Nem igazán derülnek ki a viselt dolgai a leveledből, igy véleményt sem lehet irni.
2013. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Így a kérdést olvasva nekem az ugrott be, hogy a TE kis fejecskédben van a hiba. Komolyan azzal akarod tölteni az értékes idődet, hogy az expasid új nőit és szüleit zaklatod a teóriáddal..? Remélem, hogy csak féltékeny vagy, mert az még a jobbik eset...
2013. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hosszú lett volna leírni a viselt dolgait röviden, mert elég hosszú a lista. A szüleinek azért szóltunk, mert bár először vele próbáltunk beszélni, annak semmi foganatja nem volt. Hárman próbáltunk beszélni vele, akivel éppen beszélt, azt meg próbálta győzni, hogy a másik két lány csak a pszichiátriai gyakorlatáról ismert páciens, beképzelik, hogy együtt van velük, ugye nem gondolom, hogy járna egy pszichiátriai beteggel. Ez az állítólagos pszichiátriai beteg átküldte a beszélgetéseik képernyőmentését, amint a srác éppen arról próbálja kétségbeesetten meggyőzni a lányt, hogy ők olyan szép pár voltak, bár tudja, hogy rossz dolgot tett (egyszerre ki tudja hány lányt tolt), és különben is el akarja venni feleségül. Ezzel párhuzamosan nekem éppen ezt a pszichiátriai beteg sztorit adta be. Mikor szóltam, hogy tudom, hogy éppen az előbb még azt írta az állítólagos betegnek, hogy feleségül akarja venni, akkor teljesen kiakadt, hogy mit képzelek én, nem hiszek neki, pedig van egy pszichiátriai beteg lány, aki nem hagyja őt szegényt békén, még a szüleit is zaklatta, gyakorlati helyszínt is kellett váltania miatta és emailcímeket. A neki átküldött beszélgetésekre azt vágta rá, hogy a lány meghamisította a képet, ő egy szegény kis áldozat, akit szétszednek a pszichopata nők. Majd megfenyegetett, hogy ha másnak elmondom, hogy ő milyen ember, akkor ő is tönkre fog engem tenni. Most mióta tudja, hogy megtaláltuk egymást már egyikünket sem szédít, engem mióta nem járunk havonta próbált meg visszaszerezni, úgy hogy egyszerre több lánnyal is járt, de nem volt elég, még a volt barátnőinek is folyamatosan írogatott. Ezt végtelenségig tudnám írni, tényleg félre van csúszva a srácnál valami..
2013. júl. 16. 13:39
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös, az én fejemben nincs hiba, bár ez a barom is megpróbálta ezt beleverni, mint nekem, mint az összes többi lánynak, aki bedőlt neki. Féltékeny soha nem voltam, maximum az általa okozott károkat nem tudtam még feldolgozni és ettől szeretnék másokat is megkímélni.
2013. júl. 16. 13:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy hogy így foglalkozol vele!

Attól mlg valaki nem szociopata hogy nőket szédít!Mellesleg mit gondoltok?Szóltok a szülőknek és majd ők azt mondják neki hogy fiam csak egy nőt kefélj légyszives!

Szerintem a ti hülyeségetek miatt jogos a felháborodás,jó ő sem az aki de ezen ti nem fogtok változtatni!Idővel rá jön magától hogy nem helyes amit tesz és kész.

Azt hittem hogy ennél komolyabb dolgokról lesz szó...

2013. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy csalódnod kellett kedves utolsó. Nem ez a lényeg, hogy több nőt szédít, ezt elég sok férfi megteszi. Én ezt nem tudom értelmesebben egy névtelen oldalon összeszedni, nem azt akartam kihozni belőle, hogy szálka ment az ujjamba és bibis lett, valaki szedje ki. Én tudom, hogy mennyire aljas egy ember, és rajtam kívül még elég sok lány, nekem ez pont elég ahhoz, hogy tudjam, hogy nem velem/velünk van a baj.
2013. júl. 16. 14:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Hú, jaj ne, egy férfi aki EGYSZERRE TÖBB LIBÁT IS KÚROGAT!!!! Ilyen nincs a világon! És körömszakadtáig tagadja a megcsalást!! Ebből már én is megértettem, hogy 100% pszichopata az exed... A férfiak mindig monogàmok és őszintén bevallják, ha néha mégis elcsábulnak xd
2013. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!