Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

18/F vagyok. Szerintetek elmenjek egy pszichológushoz?

- általában, hogy elérjek valamit akármit megteszek, akár bántok is valakit, és ezután nincs lelkiismeret furdalásom

- eddig szerintem nem is izgultam semmin az életemben, még nagy vizsgáknál vagy hasonlóknál sem, de sokszor nagyon dühös leszek valamin amin nem is kéne berágni

- meghalt a mamám, a papám és az apám is és nem éreztem semmit, nem is sírtam meg semmi

- mondjuk az apám az szerintem pszichopata volt, elmenet kocsmába, berúgott mint az állat, hazajött és csak úgy elkezdte verni az anyámat! minden ok nélkül

Szerintetek elmenjek pszichológushoz? :/



2013. jún. 22. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pszichiáter jobb lenne!
2013. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen, és valóban inkább pszichiáterhez.
2013. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. jún. 22. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két fajta pszichopata van. (rohadt nagy túlzással)

A kobra, és a pitbull. A pitbull olyan mint apád volt. Felszivja magát, és egyszer csak robban. Megveri az élettársát, és közben jobban ellazul, mintha masziroznák.


A kobra meg alattomosan nyomja. Előre megfontoltan lecsap. Váratlanul, sikeresen. Nem szivja magát fel. Megfontoltabb. Az élettársát nem feltétlenül bántalmazza.



Amúgy ajánlom dr Kevin Dutton Sikeres és bölcs pszichopaták cimű könyvet.

2013. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó hozzászóló vagyok. Igen, oszichopata vagyok. És ha pesten élsz, szivesen találkoznék veled csak úgy kiváncsiságból.
2013. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak nem Pesten élek :D
2013. jún. 25. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet megmondani biztosan, hogy az vagy-e vagy sem.

De miért tetted fel a kérdést, miért akarsz pszichológushoz menni?

A leírtakból több dolog igaz rám is, de én tökéletesen jól érzem így magam, nem zavar. Amúgy ha valóban pszichopata lennél nem sokat tehetne a pszichiáter/pszichológus sem.

De mivel te kiírtad a kérdést szerintem lehet, hogy jót tenne neked, ha felkeresnél egy pszichológust. (Nem értem miért írogatták annyira a pszichiátert, a pszichopátiára nincs gyógyszer. Klinikai szakpszichológust is érdemesebb felkeresned.)

2013. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pszichopata lennél fel sem tetted volna ezt a kérdést. Te csak menőnek éreznéd magad, ha az lennél, de egyébként gyenge vagy. Az elfojtott érzelmeid pedig elő fognak jönni, majd rájössz.
2015. okt. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!