Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mit tennétek, ha az előző nap még makk egészségesnek tűnő párotokról kiderülne, hogy rákos?

Figyelt kérdés
Otthagynátok, mert nem bírnátok a terhet, vagy vele lennétek a végsőkig?

2013. máj. 15. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretem,és a jobb időkben kitartottam mellette,miért hagynám el akkor, amikor szüksége van rám?
2013. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, önzőségből talán.
2013. máj. 16. 00:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott.
2013. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lehet, amikor az az ember, akit a legjobban szeretsz, szenved, és biztos úton megy a vég felé. Nehéz belegondolni, hogy nem lesz melletted, és hogy nélküle kell tovább élned. Ezért természetes az első sokk, hogy pár napig azt se tudja az ember, mit is gondoljon, és mit is érezzen.

De ha tényleg szereti, akkor nem hagyja el pont akkor, amikor a legnagyobb szükség van rá. Fognám a kezét a legutolsó pillanatban is, hogy ha utoljára is, de rámmosolyoghasson. Szóval nem, nem hagynám el, hanem megpróbálnám olyan széppé tenni az élete hátralévő részét, amennyire csak lehetséges.

2013. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
24/f addig használnám míg életképtelenné nem válik utána next, nem streszelném magam fölöslegesen persze szar de végignézni a szenvedését szarabb.(ha gyógyíthatatlan) ha műthető leszarnám míg gyógyítható , ha átétes akkor az 1 ő sor érvényes.
2013. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha a baratommal ez lenne, meg se fordulna a fejemben, hogy otthagyjam! Szeretem ot, imadom, es ekkor meg nagyobb szuksege lenne ram mint amugy. A szivem szakadna meg erte, de erosnek mutatnam magam es tamogatnam mindenben, a legvegsokig, vagy amig fel nem gyogyul. Nem tudnam otthagyni, keptelen lennek ra, akarmilyen nehez is lenne igy vele lenni. Szeretem. Nem dobnam.
2013. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs,a kérdés elejét nem figyeltem :D
2013. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
24/f végignézni 1 haláltusát nem épp hamar kiheverhető dolog úgyhogy azt az utolsó pillanatig dolgot én nem erőltetném a legtöbb emberben egy életreszoló sebet hagy, az utána következő depreszioról nem is beszélve , nem vagyok érzelmi analfabéta ,és ezt tenném
2013. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8! igaza van

ismerek ilyen csajt, soha nem tette túl magát, ma is egyedül van, ez már marad is így nála, sajnos nem tudta feldolgozni, zárkozott lett N

2013. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Természetesen vele maradnék és nem nyugodnék bele, harcolnék érte. Volt már rákos családtagom, vele már végigcsináltuk, mellette is kitartott az egész család.
2013. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!