Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért számít az emberek...

Miért számít az emberek 99%-nak cikinek az, ha egy fiú szeret operát vagy más ritkán hallgatott műfajt hallgatni? /16-F

Figyelt kérdés
Persze nem csak azokat hallgatok, igazából szinte mindent hallgatok, mikor mihez van kedvem és szoktam néha Mozartot stb. hallgatni.

2013. júl. 16. 23:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Elég valószínű, elég elit suli ahova járok, nem vagyok annyira idevaló /de itt tudom elérni azt amit szeretnék/. Lehet csak én vagyok a "célpont" és bármit csinálok az rossz. :/
2013. júl. 17. 00:32
 12/28 acelsziv ***** válasza:
100%
Nem ciki. Csak Hofi óta tudjuk, hogy Mo -n az egy főre jutó bunkók száma kettő.
2013. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Annyira engem sem érdekel ki mit mond rólam/nekem, csak furcsállom.
2013. júl. 17. 00:34
 14/28 A kérdező kommentje:
Én hiszek Hofinak.:D
2013. júl. 17. 00:35
 15/28 anonim ***** válasza:

Kérlek, oda ne jussunk el hogy bármit csinálsz az rossz. :)

Tudom hogy megy a suliba, sok ilyet látok - én inkább ki maradok belőle - , általánosba velem is megtörtént, hogy valakit cikizünk egy olyan tulajdonságáért amiről nem tehet, mert az qrvára vicces, és tök nagy arcok leszünk tőle - amíg be nem verik a szép kis pofikájukat -

2013. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem hogy amit csinálok az rossz, sőt szeretem a tulajdonságaimat vagy esetleg tehetségemet. Csak mások nem értékelik /bár aki számít nekem az értékeli/.
2013. júl. 17. 00:42
 17/28 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm mindenkinek a választ! Még annak az első 2-3 vicces kedvű válaszolónak is.
2013. júl. 17. 00:53
 18/28 anonim válasza:
100%

Normális vagy! Nyugi! Én 34 éves nő vagyok és mindet szeretek, ami SZERINTEM jó. Nem érdekel, hogy más mit gondol.


Ezek a kedvenceim:

Mascagni

Pachelbel

Mozart

Beethoven

Rossini

Johannes Brahms

Magna Cum Laude

Johann Sebastian Bach

Bármilyen musical

Republic

30y

Blues company

Prodigy

Queen

Pink

Nox

Majka

Máté Péter

Lgt

Kispál

Varga Viktor

P. Mobil

Madonna

Michael Jackson

Rozsaszin Pittbull

Billy Idol

DM

100 folk celsius -paff a bűvös sárkány

Hungária


Akkor én hova tartozok? Szerintem én vagyok a csúcs ciki :D

Az emberek mindig utálják azt, amit nem ismernek. Talán először meg kellene hallgatniuk, utána nyilatkozni. Szerintem nem vagy ciki. És én sem vagyok az :D

2013. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
* mindeNt szeretek
2013. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lenne ciki?

Ja, mert csak az a nem ciki, ha te is agyatlanul követed a "divatot", tök mindegy, mennyire sz**, de követed. Az ám nem ciki!

(Remélem mindenki érzi az iróniát.)

2013. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!