Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőmnek 75A melltarto...

Barátnőmnek 75A melltarto mérete van.170cm magas.50kg.14Éves. Zavarja őt mert azt mondja hogy pici. Szerintetek is pici? És még nőhet neki? Sportol, tornázik. Ez is befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar :) szerintem még jo is. inkább legyen feszes és kerek mint egy nagy logos tőgy:). de őt sajnos zavarja mert körülötte lévő lányoknak 85B.s ek vannak. Hozzáteszem ők 160cm ek és ducibbak.

A sport befolyásolhatja a mell méretet? és még nőhet neki?:)

A válaszokat előre is köszönöm!.



2013. júl. 20. 12:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

70C-s válaszoló vagyok.

Azért könnyebb, mert zavar sport közben a melled, nem fáj a hátad tőle, és a szemedbe is tudnak nézni, ha kivágottabb pólót veszel fel.

Kis mellel is lehet valaki nőies, sőt... Egy csomó pasi a kismellű lányokat szereti.

2013. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Javítom: *nem zavar sport közben
2013. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hehe, tetszett ez a "szemedbe is tudnak nézni.:D".

Nem tudom, én egyszerűen nem látok szépséget benne, szenvedek a kis melleimmel, főleg most, hogy fogytam, még jobban azt látom, hogy semmi mellem, és lassan már a B kosaras is nagy lesz.. Azért köszönöm a válaszod.:)

2013. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen nagyon szep formas neki es nem lapos.

Es igen kis mell is lehet sexys szerintem soot... most kinek mi a jo meret :-) en szerintem meg jobb is mint a nagy. Nem lotyog neki stb.

A nagy mell szerintem csak poloba es melltartoba nez ki jol :-)

De kinek mi. Nekem igy tettszik csak sokszor zavarja :/

2013. júl. 23. 22:53
 15/19 anonim ***** válasza:

70C megint.

Kikérem magamnak, hogy a nagy mell csak pólóban meg melltartóban néz ki jól. Az én melleim "szabadon" is szépek.


Amúgy kérdező, hány mellett láttál már élőben?

2013. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Lattam 85B set egy abszolult formas lany nem is dagadt de a melle melltarto nelkul lotyog ossze vissza szep de lotyog log... nem szep melltartoban viszont az.

lattam meg az nagyobb volt es az is logott.

es lattam kissebbeket es azok szaszor szebbek! jo melltartoban nem nez ki jobban mint a nagy de anelkul sokkal szebb!

2013. júl. 23. 23:04
 17/19 anonim válasza:
75/D-s a mellem és valahogy mégsem lötyög hanem szép, feszes!!! de sztem ezzel nem csak én vagyok így...
2013. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nekem 15 évesen van 75/A mellem... körülöttem is csak bögyösebbek vannak, kisebbségi komplexusa van szerintem...Bíztasd...Szerintem nem kicsi az:)

Amúgy Kérdező, hány éves vagy, és hány barátnőd volt?

2013. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rn 15 baratnom 14 de szerinrem swm.kicsi pont jo :) meg szep formas meg azt sem lehet ra mondani hoy lapos:)
2013. júl. 28. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!