Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar csajok, tisztában...

Magyar csajok, tisztában vagytok vele, hogy ti vagytok a legszebbek?

Figyelt kérdés

Egy ideje külföldön élek. Nős vagyok, s természetesen magyar feleségem van. De ezzel jószerivel ki is merül szépérzékem táplálása, mert az utcán alig-alig látni egy-egy hozzátok foghatót. Szóval tudjátok, hogy ti vagytok a legszebbek?

Kort is írjatok.


2013. júl. 20. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tartom magam a kifejezetten szépnek, inkább átlagosnak. De ha mondjuk a görög lányokhoz, vagy az oroszokhoz kell hasonlítanom magam akkor viszont igen. Ha az arabok, szírek stb. akkor persze nem. De nagyon köszönöm, nagyon jól esett. 37/N (Igaz 25-nek néznek)
2013. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

28/N

2013. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magamat ugyan nem tartom szépnek. De általánosítva tényleg a magyar nők a legszebbek.
2013. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha látnál... :D
2013. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hol élsz most. Németeknél elhiszem, hogy nem látsz, mert még én se nagyon láttam sok hú, de szép német nőt. :D

Viszont pl. ezer meg egy szebb amerikai lány/nő van nálam. :/ Persze magyar is. :D Úgyhogy én nem mondanám, hogy itt élnek a legszebbek. Szépek mindenhol vannak, ahogy csúnyák is. Maximum az arányok mások. 23/L

2013. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Hál' Istennek tisztában vagyok vele, hogy NEM a magyarok a legszebbek, szerencsére önértékelési zavaraim sincsenek, és vak sem vagyok.

Köztünk, magyarok közt is vannak szépek, de nem kell messzire menni (lengyel, ukrán...) hogy sokkal több szép nőbe fusson bele az ember.


Közhelyes és demagóg dolog ez a magyarok szépségéről, mióta az emberek többet utaznak, ezt már senki nem hiszi el.

A nők sem, nem kell erőltetni.

2013. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Például Finnországban alig van csúnya nő. Már akinek bejön a szőke fehér bőr tipus.
2013. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyne, bár nekem személyesen még soha senki nem mondta.
2013. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tehát a finn nők között nem sok csúnyát látni? Nos, akkor én tényleg gyönyörű lehetek, mivel azt mondták nekem finnek, hogy olyan finnes típus vagyok, pedig közöm nincs hozzájuk...
2013. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg merre elsz es mihez hasonlitasz. Az Osztrak traktoros, tenyeres-talpas, meg az Angol remsegek kozul biztos hogy kitunnek a magyar lanyok.

Na de en jartam mar a Cseheknel, lattam mar Sved szepsegeket es Ukran bombazokat.

2013. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!