Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » KI mit ajánl? Hova menjünk...

KI mit ajánl? Hova menjünk Horvátba nyaralni a párommal kettesben? Melyik városkát, vagy üdülőfalucskát ajánljátok? Legszebbek érdekelnek. Előny hátrány

Figyelt kérdés
Tavaly Baskán boltunk. Gyönyörű felejthetetlen élmény volt, nagyon tetszett, de újra nem akarunk oda menni. Hegyes,dombos, kis nyugis látványos strandja van. Aki még nem volt mindenképpen menjen el, mert nagyon szép ! Valami hasonló érdekelne. Szép legyen, természeti látványosságokkal tele. Campingbe mennénk sátrazni. LÉnyeg hogy ne legyen nagyon lent délen, a közepéig tervezzük, és valami nyugis, öblös szépségre gondoltunk. Láttam olyant is ahol van vízesés. LÉgyszi segítsetek! Egyenlőre vírre gondoltunk
2013. júl. 10. 17:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírt szavakért, de gyorsan írtam, és közben eszek :D Elfelejtettem azt is írni, hogy gumicsónakot is viszünk, és szeretnénk búvárkodni, kagylót gyűjteni, és némi múltbéli régiség sem érdekelne /várrom, hasonló/
2013. júl. 10. 17:27
 2/12 A kérdező kommentje:
tehát régiségek, is érdekelnek! :)))
2013. júl. 10. 17:28
 3/12 bibus26 ***** válasza:
Mi Rab szigetére vagyunk visszajáró vendégek. Nincs messze, lehet túrázni, kagylót gyűjteni, csodás homokos strandja van. A belváros régi, sok látnivalóval, esténként kirakodóvásárral. Több részből áll, így minden nap lehet másfelé csavarogni. Minden vízi sport megtalálható sz összes strandon, az emberek nagyon kedvesek. Viszont nem tudom, hogy kempingje van- e. Nekünk nagyon bejött, szívből ajánlom.
2013. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ahol tivoltatok az sima Baska a Krk szigeten? Vagy Baska Voda Makarska mellett?


A leírásod alapján nekem egyből Omis jutott eszembe. Van ott egy nagyon jó és népszerű kemping, a Galeb kemping, maga a város egy öbölben fekszik, körülötte nagy hegyek. Omisnál ömlik a Cetina folyó a tengerbe, ahol lehet raftingolni, meg más vízi sportokat is csinálni. Van itt egy majdnem 50 méteres vízesés is. Omistól nem messze (Baska Voda mellett, szóval ha ott voltatok akkor lehet már nem mondok újat), van egy strand, a Brela. Az amerikai Forbes magazin beválasztotta a világ 20 legszebb strandja közé. Na ott aztán lehet búvárkodni. Lehet bérelni búvárfelszerelést is. Annyi a "gond" hogy Omis nem annyira középen, inkább egy kicsit délre van. De én azt mondom h nagyon megéri, hogy 1 órát többet utaztok, gondoljátok meg! :)

2013. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Virhez még annyit fűznék hozzá, hogy nem tudom olvastatok-e róla, de Viren sok apartmanba nincs bevezetve a vezetékes víz. Ezért olyan olcsó.. persze ezt nem reklámozzák a szállásadók. Ahol mégis folyik valami a csapból, az sem iható. Persze nem mondom, hogy minden apartman ilyen, de én nem zsákbamacskáznék. Búvárkodni sem nagyon lehet a szigeten, kihalt az egész..
2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a sok segítséget, igazából most olvastam Korculáról, és erről a délebbi sigetes részről, és most a leírtakból Rab, és Omis is nagyon megfogott. nem tudom mit válasszak :) Google utvonaltervezeővel 3d-ben végig mentem az úton, ahogy lejátszotta Korculáig, egyszerüen még így is gyönyorű. valaki tud róla valamit mondan? meg ha van még másnak valami ajánlása örülnék :)
2013. júl. 10. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Omist választanám, leírtam már, hogy miért. Őszintén szólva mi augusztusban megyünk oda, de már annyit olvastam róla, google mapsen nézegettem, és már megterveztem h melyik nap, mit fogunk csinálni :D Van Omisban egy magyar utazási iroda, vasárnaponként szerveznek ingyenes városnézést, szóval 1. nap ez lesz. Aztán a többi napon megyünk hajókirándulásra Bolba (itt van az Aranyszarv tengernyelv, horvátországi plakátokon szokott szerepelni). Aztán megyünk csónakázni a Cetina folyóra, Splitbe, illetve 1 napot szánunk Dubrovnikra is. Megyünk Trogirba várost nézni, hazafelé pedig útba ejtjük a Krka Nemzeti Parkot. Meg persze fürdünk rengeteget :D Szóval unatkozni nem fogunk :)
2013. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Google utvonaltervezeővel 3d-ben végig mentem az úton, ahogy lejátszotta Korculáig


Ezt hogy kell? Mi Crikvenicába megyünk és nagyon szívesen végig nézném én is az utat. Légyszi írjátok le nekem.

2013. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát úgy, hogy én is véletlen nyomtam rá arra a gombra hogy elindult. Megpróbálom érthetően leírni. van az útvonaltervező oldal. na és ott van egy ilyen szöveg, és az melett van a 3D felirat. arra rányomsz és elindul :)


Autós útvonalterv erre a helyre: Korčula 3D

2013. júl. 10. 20:22
 10/12 A kérdező kommentje:
és ez a városnézés hogy működik? gyalogos?hány kilométer, és hol találkoznak, és hány órás. Útba ejtenek kajáldát itt, vagy magunk álljuk az elemozsiánkat? :)
2013. júl. 10. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!