Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs Önbizalmam! Csúnyának,...

Nincs Önbizalmam! Csúnyának, kövérnek és még sorolhatnám minek érzem magam! Mit tehetnék hogy legyen egy cseppnyi önbizalmam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Tegyél ki képet?
2013. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretnék!
2013. jún. 6. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig az lehet segítene, ha másban nem, legalább nekünk eldönteni, hogy jogosan érzed-e ezt.
2013. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tornázz és adj magadra.
2013. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Nincs annál rosszabb, ha valaki kövér is meg csúnya is és még önbizalma is van, úgyhogy jól van ez így ahogy van.

Vagy akkor fogyj le talán.

2013. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Eleinte én is annak éreztem magam, de tettem ki képet fb-re és rá kellett jönnöm, hogy a magamról alkotott véleményem nem igaz.. az is sokat segítene ha lenne fiú haverod aki öszinte, s megkérdeznéd töle hogy neki mint pasi mi a véleménye rólad.. s legutolsó sorban mosolyogj sokat, s gondolkodj pozítívan, sorold fel a jó tulajdonságaid, ne azt nézd, hogy mid nincs, hanem hogy mid van.. :)
2013. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
100%

Ha a külsőddel nem vagy megelégedve, egyszerűen ne arra koncentrálj. Né nézz tükörbe. De komolyan mondom.

Vannak olyan ismerőseim, barátaim, akik "hagyományos értelemben" nem igazán szépek, vagy túlsúlyosak, de csodálatos emberek. Ne hasonlítsd magadat a hamis szépségideálhoz, amit a média és a szépségipar közvetít - a világ valójában nem porcelánarcú és 50 kilós emberekből áll. Inkább arra gondolj, hogy milyen a személyiséged. Ismerd meg önmagad, mert ha valaki megismer téged mint embert, ha valaki megszeret, azt úgysem fogja többé érdekelni, hogy hogy nézel ki. Ha meg valaki kicsúfol vagy elfordul tőled, mert nem tetszik neki a látványod, azzal ne törődj, mert ha valakit csak azért "szeretnek", mert szép, annak nincsen semmi értelme.

Vagy egyszerűen csak nézz körül a tömegben - nem találni olyan embert, aki tökéletes. A külső csupán egyetlen apró részlete az embernek, nem kell úgy ráparázni.

Csodálatos ember vagy, ebben biztos vagyok. Csak fel a fejjel!!

2013. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!