Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyen több önbizalmam?

Hogyan legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok barátokat találni.Nem tudok az emberekkel egy jót beszélgetni.Lefagyok. Nagyon naiv voltam régen,mindenkinek csak a jót akartam. A legjobb barátnőm is jól kiahsznált.Azóta alig tudok megbízni valakiben. Van egy 4 éves kapcsolatom.Nagyon szeretjük egymást. De többször is volt hogy a barátomra irigykedtem,hogy neki mennyi barátja van. Tudom hogy ez nagyon csúnya dolog tőlem. De egyszerűen elvesztettem önmagamat. Nem szeretnék ilyen magányos lenni,előre félek hogy nem lesz egy jó baráti társaságom,nem fogok élni. Nem értem az embereket, mindenki klikkesedik össze vissza,és mindenkire féltékeny vagyok,de még apró dolgokra is. Ez már kicsit durva. Nagy nullának érzem magam. Hihetetlenül befordultam magamba. Kérlek szépen titeket ha van valami ötletetek írjátok le nekem! K
2013. jún. 12. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A neten is tudsz ismerkedni a környéken élőekkel.Vagy elmész szórakozóhelyekre,ott is ismerkedhetsz..stb.

Nyugodtan elmehetsz barátkozni bárhova(az utca kivétel,nyilván et tudod te is),lehetsz kedves velük,aztán fel kell tudnod oldódni..illetve nem szabad görcsölni,hogy jaj most nincs téma és csend van..akkor azt a másik ember is észreveszi és ő is feszült lesz.Nem baj,ha irigy és féltékeny vagy.Szerintem inkább fogadd el ezeket az érzéseidet és legyél túl ezen,amilyen gyorsan csak tudsz.Tudom,hogy nehéz,én is voltam ebben a helyzetben.

De sikerülni fog,hidd el!

2013. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!