Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakítsak, hogy fejlődhessek?

Szakítsak, hogy fejlődhessek?

Figyelt kérdés
Bár szeretem a páromat, és a szerelmi életemben nincsenek gondok, nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy a saját fejlődésemen kell most dolgoznom, hogy harmóniába kerüljek önmagammal. Ha ezért dobok egy jó kapcsolatot, meg fogom bánni? De most úgy érzem, hogy másfelé visz az utam, és abban csak "hátráltatna" ha nem lennék szingli.
2013. júl. 23. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom ugyanilyen óhéber szöveggel jött, hogy ő felfele tart egy lépcsőn, s ha én lefele akarom őt húzni, akkor számítsak rá, hogy dobni fog.


Nem tudom, ez hülyeség.


Ha viszont neked a saját életed fontosabb, mint a kettőtöké együtt, akkor dobd inkább, minthogy szenvedjetek még évekig,és aztán dobd.


Véletlenül nem Anett a keresztneved, kérdező?

2013. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neeeem, nem Anett vagyok! :)


Már abból tudtam, hogy férfi vagy, hogy ezt írtad: "a párom ugyanilyen óhéber szöveggel jött"...:D


Nem értem...nekem ez nem óhéber, sőt, a napnál is világosabb, mintha az élet értelméről beszélnék. De egy férfinak ezt megmagyarázni, tapasztalataim szerint lehetetlen! Ha szóba hozom a témát, azt a reakciót kapom, hogy én nem is szeretem őt igazán, meg ne agyaljak már ennyit ilyen hülyeségeken, hanem élvezzem az életet, és legyek boldog.

Láttad az Eat Pray Love c. filmet (Ízek, Imák, Szerelmek)?

Na, az olyan, mintha rólam mintázták volna...ha szeretnéd jobban megérteni a barátnődet, javaslom, hogy nézd meg, mert az elmondottak alapján sok a közös bennem és a barátnődben. :)

2013. júl. 23. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiszta...ha te szerelmes vagy és szereted a párod, de tényleg...akkor nincs olyan út amiben ne szerepelne...

Az első értek egyet ..ezek kifogások, hogy bűntudat nélkül lépj ki egy kapcsolatból, ez olyan mint a nem miattad van az én hibám.

Vagy szereted és akkor a jövődben is szerepel az illető, vagy nem és akkor tehernek érzed...ennyi...

2013. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Valletta ***** válasza:
Menj arra, amerre az utad visz (ha így érzed), aztán majd kiderül, hogy van-e hely benne a párodnak vagy nincs. A mélyebb önismeretet nem hátráltatja egy kapcsolat. Majd ha tisztán érzed, hogy nem kell már neked, akkor szakíts vele.
2013. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy tűnik, hogy ez inkább egy lekoptató szöveg, és nem is szereted őt igazán, pedig én lány vagyok. Egy jó kapcsolatban a másik nem hátráltat a fejlődésben. Viszont ha neked magány kellene a fejlődéshez, akkor nem is igazán való neked kapcsolat.

Nyilvánvaló, hogy most a szakításra megy ki a játék, és az az igazság, ha ilyeneken pörögsz, talán jobb is, ha most szakítasz, mert ha nem teszed, a későbbiekben minden kudarcodat arra fogod kenni, hogy a párod hátráltat. Egy igazán szerelmes ember nem hagy el valakit, akivel jó a kapcsolata, kizárólag a saját "harmóniájáért".


Jobb lenne nevén nevezned a gyereket: kedveled a srácot, de totál más beállítottságúak vagytok, más érdekel téged, máshova tartasz. Nem kell ez a spirituális cucc, meg lehet ezt mondani a párodnak úgy is, hogy megértse, esetleg tanuljon belőle(azaz ne jöjjön össze olyasvalakivel, aki totál más, mint ő maga).

20L

2013. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a meglátásait!
2013. júl. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!