Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi a gond velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gond velem? Szakítsak? De nem tudom megtenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyok a mostani párommal. Ezelőtt sosem volt ilyen komoly kapcsolatom. Ne értsetek félre, nem vagyok könnyű nőcske. A helyzet az, hogy eléggé féltékeny vagyok, félek, hogy megcsal. Mindig vannak apró dolgok amik miatt összeveszünk, mert kombinálok, hogy esetleg tényleg megcsal. Találtunk egy telefonszámot ami egy hölgy neve szerepel és annyi, hogy: csókollak. Nos a munkája miatt nap mint nap új emberekkel találkozik, ráadásul a lakásukhoz kell mennie.(vízvezeték szerelő)

Eltettem a számot. Egész nap próbáltam elérni ezt a hölgyet, de sikertelen volt. Állandóan ki van kapcsolva. A párom azt mondta nem az övé, de valahogy nem hiszek neki. Teljesen el vagyok bizonytalanodva, lehet, hogy megcsalt? Szeretem, de most olyan bizonytalannak érzem magam. Nem tudom jobb lenne-e szabadon, élvezni a nyarat. Szerintetek mit tegyek? A szakítást légyszives ne mondjátok, mert úgysem teszem meg, és nem is akarom, mert szeretem.



2013. júl. 22. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De mi az hogy "találtunk"??
2013. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
festjük a szobát, és ki kellett pakolni minden bútort. ez a kis cetli meg ott volt valahol( már nem is tudom hol). pontosan nem tudom ki találta meg. a lényeg az, hogy ő is ott volt mikor felfedeztem.
2013. júl. 22. 17:39
 3/15 anonim ***** válasza:
nem lehet h vkinek kiesett?
2013. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologust javasolnek.
2013. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

pszichológust? miért?


és nem nem valószínű, hogy bárkinek kieshetett akárhonnan is.

2013. júl. 22. 17:41
 6/15 A kérdező kommentje:
ja és nem olyan régen szintén találtam egy telefonszámot, de azon nem volt név. mostam és egy nadrágzsebben találtam. az a baj, hogy nem jegyeztem meg, hogy most az Ő nadrágja volt-e vagy a bátyjáé. a tesója azt mondta, hogy az övé..de nem valószínű.
2013. júl. 22. 17:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azert javasoltam a pszichologust, mert nem normalis, amit csinalsz, betegesen feltekeny vagy.
2013. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen ezt sajnos én is tudom. ezért érzem úgy, hogy képtelen vagyok ebben a kapcsolatban maradni. saját magamat kergetem bele ebbe a helyzetbe. a saját féltékenységem miatt nem tudok megbízni benne, és nem érzem magam jól, de ugyanakkor szakítani sem tudok.
2013. júl. 22. 17:46
 9/15 A kérdező kommentje:
szerintetek beszéljem meg vele?
2013. júl. 22. 17:46
 10/15 anonim ***** válasza:
hát inkább vele mint velünk:)
2013. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!