Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak? De könyörög!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak? De könyörög!

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt a parommal, aki 10évvel idősebb nálam.van 2gyereke az előző kapcsolatából. A probléma annyi hogy nem tudom elmondani hogy hányszor csalt meg,alázott meg az ismerőseim előtt azzal hogy folyamatosan volt valakije.a volt parjaval napi szintén beszélget, feltörtem a facebookját megtalaltam a beszélgetéseit,3különböző nővel..mindegyiknek így cica,úgy cica,szeretlek,meg mostmár hivhatsz leraztam a ..(engem)...na hát én ezek után szakitottam vele! Ő ígért fut fát,hogy öngyilkos lesz meg ilsenek...de egyenlőre látni se akartam..1honap után találkoztunk beszéltünk,kért egy utolsó esélyt(kb az 1000.utolsó) hogy bizonyitson.engedtem neki,de nem tudok már hinni neki!:(szakitsak?vagy varjam,hogy talán visszaszeretek bele??

2013. júl. 20. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hülye vagy.
2013. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

már ne is haragudj meg de te iszonyatosan hülye vagy.

Esetleg mazochista vagy?

Komolyan nem értem hogy te miért vagy már 3 éve ebbe a kapcsolatba...

2013. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
SZAKADJ EL TŐLE AZONNAL, HAGYD ŐT, A TE ÉRDEKEDBE.
2013. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2013. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ez még kérdés?

Könyörög mert,így próbál hatni rád!

2013. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha már engedtél neki akkor most várd ki a végét, nézd meg mi lesz.

De ne várj nagy csodát, úgy 2-3 hónapig képes lesz eljátszani a hűséges férfit aztán újra visszatér a régi életéhez.

2013. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igaza van Jaguar-nak, de én még 2 hónapot sem adok, hogy elkezdi majd a hülyeségeit, de ne legyen igazam!
2013. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Te totál hülye vagy!
2013. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzőekkel, én sem tudom elképzelni, mi a fenét keresel egy ilyen kapcsolatban, és mit akarsz még ettől az embertől.

hagyd a fenébe, ez nem is kérdés.

2013. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

állj már a sarkadra, hülyít, nincs könyörgés, az első megcsalás után annyi meg egy bambi lett volna, használd már az eszedet, ebbe visszaszeretni? ha arra van szükséged, hogy beléd törölje a lábát,akkor csináld és ez még tetszik is Neked!! N

2013. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!