Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen emberi tulajdonsagra...

Ez milyen emberi tulajdonsagra vall?

Figyelt kérdés

Van ismerosom (nyugdijasok) ahiva jarok dolgozni. Egyikuk anyjat latom el...stb.

A lényeg hogy jol megy nekik,nem kisnyugdijasok. Mégis nincs olyan nap mikor ne vernék a nyálukat (inkabb a nő) hogy milyen csorosag van:


-A piacra kiugrottam,alig vettem valamit és 10 ezret mégis ott hagytam!



Ma reggel is panaszkodik nekem a nő hogy milyen szegénység van. Nekik is honap vége felé már a tartalékokhoz kell nyulni,de az is mimdjart elfogy.


Erre mikor.felkiserem a.nonek az anyját a MÀGNESES LEPEDŐre (300E) Elkezdik mesélni hogy egy ismerosuktol rendeltek ilyen tök egesseges,taplalek kiegészitoket,fiatalosodast elosegitő sz..rokat (ép hogy csak hónap végén nem ad költsön) . Nem tudom hogy még mit vettek,arra már inkabb nem is voltam kivancsi,de elkezdtek mutogatni 2db 7,5dl-s üveget (nekem gyümolcslé) g3-t!! Megkerdeztem mennyi voot 24000ft a két üveg!! Ezen felul megemlitettek h vettek meg dolgokat de ez megint kicsapta a biztositekot nalam igy rá se kerdeztem. Most ez mire jo? Miert probaljak sajnaltatni magukat amikor van miből herdálni? Ha meg valami csoda folytan elfogyna a fiuk kisegitené őket. Az is berel 300ezerert lakast meg berelt bmw-vel jar....meg a szulok olaszorszagi/holland nyaralasat is o alta . Ez a sznobság vagy mi ez? A szegény emberek nem rinyalnak ennyit pedig nekik még talan okuk is lenne rá. Engem is fusztral hogy 70ezret keresek meg ott havi 30 korul osszejon de ezert heti 3*12 orat dolgozom meg 2*8-t .(a 12 orás napokban van benne az amikor 4 orat tutujgatom a nagymamat)


2013. júl. 24. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez kérlek szépen irigység és rosszindulat, meg némi oktalan gyűlölködés. Nem a család, akikről írsz, hanem a te részedről.


Annyira elvakít az ostoba irigységed, hogy meg sem próbálsz jót feltételezni róluk. Igenis furcsa lehet egy nyugdíjasnak, hogy fiatal nőként ezer forintből havi nagybevásárlást csinált, most pedig tízezerért csak némi húst és gyümölcsöt kap. Igenis normális -bár nagyon szomorú jelenség- hogy az idősek minden pénzüket odaadják ilyen-olyan csodaszerként reklámozott vackokra, egyrészt szeretnének sokáig élni, másrészt azt az időt a lehető legegészségesebben szeretnék eltölteni.


Honnan veszed, hogy csak a szegényeknek szabad panaszkodni, van erre valami törvény? Megdolgoztak ők a nyugdíjukért, szóval nem nagyon értem hogy mi a bánat közöd van ehhez a családhoz, miért fáj neked, hogy a fiuk jól él és segít a szülőknek... Mennyire vagy frusztrált és kicsinyes, hogy két idős ember háborgását az egyre növekvő árak miatt, dicsekvésnek érzed? Tán ők tehetnek róla, hogy te pénzügyileg totálisan elcseszted a saját életedet? Szégyelld magad.

2013. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Mi közöd van hozzá? Ha ekkora arcod van mondd ezeket a szemükbe, csak utána ne csodálkozz, ha repülsz.
2013. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Azért neked is jó vastag bőr lehet a képeden, hogy pont itt beszéled ki őket... előttük meg jó pofáskodsz havi 30ezerét

hát te neked aztán igen egy elkeseredett életed lehet, hogy ilyen önző,képmutató, számító, irigy ember vagy...

van egy olyan érzésem ők annak idején keményen megdolgoztak a pénzükért...

de úgy tűnik te is azért a 30 ezerét...

csak elég súlyos különbség van a 2közt...

2013. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

XD Tudod kis kancsó van különbség aközött mikor az emberi havi egyszer.nagyot sóhajt és elpanaszolja hogy kevés a lóvé, az árak meg magasak, meg aközött hogy nalonta rinyál hogy olyan csóró mint a templom egere,de már áprilsban lefoglal egy all inclusive szállodát egy hétre...na meg márciusban Hollandiába kiugranak unokástól.


Engem nem az bánt hogy van pénzuk...biztos megdolgoztak érte. Engem az ZAVAR hogy kozben úgy vergődnek mintha hatan élnének 40 ezerből!


Ès igen, mondtam már hogy talán nem kellebe drága dolgokat venni lehet több pénz maradna. Mi volt a válasz!? Hát azért veszi ezt mert ebből kevés kell és mert egészséges.

Tudod mirol volt szó a KÓKUSZ ZSIRRÓL kancsókám! Hallottál már róla? Náluk alap az oliva olaj a napraforgot nem is ismerik. De akkor ne verje a nyálát hogy drágaság van! A nagymaminak is szoktam mondani hogy akkkor ez most hogy van? Saját maguk ellen beszélnek. Az meg csak nevet. Tudja hogy nem százasak.

2013. júl. 24. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan embert akinek csak megszületni volt nehéz,de olyat is aki megdolgozott a javaiért. Mégis egy közös volt bennük,hogy siránkoztak éjt nappallá téve hogy az nem elég ami van. Sőt az kevés. Mikor eszükbe jutott elugrottak a plázába 40ezerért hamar gyorsan vettek egy kabátkát, gyerekeknek pukovert fejenként 10 ezer Ft körül és még azt se mondhatom hogy Karácsony volt :D Október volt. Mégis úgy picsogtak,mint a fürdős k..rva! Ez tényleg idegesitő. Aki nem fogja fel a dolgok közti külömbséget az inkább hallgasson!


Én sem mondanám sajnálni valóbak azt az embert aki 5 csillagos hotelba megy nyaralni.

2013. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Fogd már fel, hogy ők a munkaadóid, ha nem tetszik, lehet menni máshova. És még mindig fenntartom hogy mondd a szemükbe, de ne azt, hogy kicsit ha kevesebbet költenének, lehet, hogy több maradni, hanem ezeket:


"Miert probaljak sajnaltatni magukat amikor van miből herdálni? "A szegény emberek nem rinyalnak ennyit pedig nekik még talan okuk is lenne rá" "De akkor ne verje a nyálát hogy drágaság van! A nagymaminak is szoktam mondani hogy akkkor ez most hogy van? Saját maguk ellen beszélnek. Az meg csak nevet. Tudja hogy nem százasak."


Lehet, hogy ők sznobok és rinyálnak, de te meg egy gyáva kis nyomorék vagy aki csak a másik háta mögött mer ugatni.

2013. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja és te most mit csinálsz, ha nem rinyálsz? Te sem vagy semmivel jobb náluk.
2013. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jujj mennyi itt a szájkaratés!



Mikor rinyálnak mondtam azt is hogy sok nyugdijas el 70-80ezerbol tehat nem olyan rossz ahogy ok élek. Erre? Hogy a huga milyen szerencses hogy elvalt a ferjetol de az mai napig oda adja a nyugdijat neki ott lakik abban a nagy hazban egyedul (a kedves ex belügyes valamint ahol dolgozok azoknak sincs kisebb háza). Hogy milyen bunko volt a huga hogy szuletesnapjara sak egy csokor viragot hozott bezzeg o vett neki egy draga kenocsot. De ez a hugi egy smucig senkihazi,tele van pénzzel de.mind a fianak adja :D Nos gen. Semmi kozom hozzá...mégis kotelezo programkent hallagtom végig mikozben a mamikat mosom ki a szarbol amiket ar leirtam. Ne sirjon az ilyen! Èhen nem fog sose halni! A kocsi mindig fullra an tankolva a rezsit ki tudja fizetni, az egeszege jol szolgal, nyaranta ketszer mennek kulfoldre nyaralni belfoldre 2*-3* +balatoni nyaralo. Miért sír?????

2013. júl. 24. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért sirnak az ilyenek mert már minden más kijutott nekik. Már mideük megvan. Ettek,Ittak,Pihentek,Nyaraltak szóakoztak, bevasaroltak, befektettek, gyeret neveltek,dolgoztak, elhalmoztak magukat arannyal,ezusstel,festmenyekkel,bor garnituraval, jo kocsival most már csak a rinya maradt ki azt még sose csinaltak,de nem maradhat ki.
2013. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Kezeltesd magad...
2013. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!