Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez rossz lenne?

Ez rossz lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon nagy onbizalmam van. Nem azert, mert jol neznek ki vagy barmi, csak egyszeruen bizok magamban. Ugyerzem, hogy barmire kepes vagyok.. Ez nem mutatkozik meg annyira a termeszetemben most, de meg akarok valtozni. Ezt az erzest, ami bennem lappang... azt akarom, hogy ez kitorjon. Nem lennek nagykepu, csak megvaltozna a kisugarzasom.. Erosebb lennek, jobban elveznem az eletet. Jelenleg egy szareletu kislany vagyok, aki folyton ucsorog a sotet szobajaban es az almain ragodva gyotrodik es gondolataiba folytja az erzeseit. Augusztusban kikoltozunk Angliaba es minel hamarabb megakarok valtozni! Nem az a hatarozatlan, buta szemely, aki tobb annal, mint amit mutat. Ez egy rossz dolog lenne? Ha csak hatarozott, onbizalomteli, eros, jo kisugarzasu es bulis csaj lennek? :D

2013. júl. 16. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
kell fasz?
2013. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jozsko válasza:

Hát ha nagy az onbizalmad a legfontosabb már megvan. Ha megszeretnél válltozni akkor szerintem a recept egyszeru vegyél pár uj ruhát, és vegyél részt egy kiránduláson teljesen ismeretlen emberkékkel (lehet pár akit csak látasbol ismersz), hogy miért a személyiségunk nem csak tolunk fugg hanem a kornyezetunktol is ami lényegében bedobozol minket. Mivel szeretnél kiszabadulni ebbol nem johetne jobb dolog az életedben mint egy elkoltozés. Akkor miert javasoltam a kirándulást? Anglia, idegen hely idegen nyelv. Oszintén én személy szerint eloszor csendes lenék. Ezért lenne jobb ha elotte még megtallálnád uj onmagad. Ja a legfontosabb az embernek el kell fogadni magát ugy ahogy van, minden viselkedésformának megvan a maga elonnye.

UI: rossz tanacs ezt most ne olvad

A szemelyiseg válltásod sikeresége szerintem fugg az eletkorodtol is en 14-17 re tippelek. Az uj barátkozásoknál ha már ennél idosebb lennel mondjuk 18-19 segithet a .. na nem mondtam hogy ne olvasd szolval szerintem már ugysemm olvassa senki, még szerencse hogy észbbe kaptam majdnem alkoholistát csinaltam beloled :) Habár ez nem igaz merthogy biztos nem innal 2-3 deci bornál tobbet :)

2013. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. valaszolo:

dugd fel magadnak ;)

2. valaszolo:

Koszonom.. Igen, igazad van.. 14 eves vagyok. Nembaj ha javasoltad az alkoholt, mert gyulolom. biztos, hogy egy ido mulva valtozni fog az izlesem, de nem tervezem, hogy alkoholista lennek. :D Meg igazabol tok mindegy, csak annyit kerdeztem, hogy rossz dolog-e es egy mondatodban ott volt a pont.. idezlek: "Minden viselkedes formanak megvan a maga elonye. " :) koszonom a valaszodat.

2013. júl. 16. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
14 éves kis hülye vagy... van időd még változni.. most jobb is, ha nem vagy olyan riherongy mint a többi kispic-sa.
2013. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

A válaszod alapján nem én, hanem te vagy itt az egyetlen "hülye". Mi számít riherongynak? Nem azt mondtam, hogy prostituált leszek, vagy kirakom mindenem... Én másról beszéltem, egy életérzésről... Mit gondolsz? Csak akkor van jogod meghatározni, hogy miként viselkedjek ha közöd van az életemhez.. Hoppá, de nincs! Nincs szükségem olyan normálatlan válaszolókra, mint te... Legalább egy szemernyi diszkréció szorult volna, vagy valami értelmes a buksidba.. De mint tudjuk, mindig létezni fognak olyan nyomorult szaréletűek mint Te. Most így visszaolvasva, talán a válaszom a válaszodra kissé durva, mint amit érdemelne de legalább arra jó vagy, hogy valamit levezessek rajtad. Na puszi :*

2013. júl. 16. 21:07
 6/7 anonim válasza:
Az lesz a legjobb, ha olyan leszel, amilyennek belül érzed magad. Ha úgy érzed ki akar törni, ami benned van, akkor csak engedd el magad és csináld! Ez nem lesz jó vagy rossz, hanem egyszerűen TE leszel!
2013. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a lenyeg, hogy legy mindig onmagad! Es koszonom a valaszodat, utolso :) !
2013. júl. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!