Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok mit csinálnak olyan...

A lányok mit csinálnak olyan sokáig a wc-n?

Figyelt kérdés
Van hogy bemennek,és tök hamar kijönnek,de van hogy ilyen 5-6 percig benn vannak.Kakilnak? Vagy lehet nekik nincsenek olyan gátlásaik,mert a lány wc-ben nem nyitogat rájuk senki sz@rás közben? Vagy esetleg az lehet,hogy ülve pisilnek,és néha közben elindul a nagy dolog is? Lányok ti hogy vagytok ezzel? Szoktatok iskolában meg ilyen helyeken üríteni?
2013. júl. 24. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés már ez?:D Én amúgy néha ott szoktam bujkálni,vagy ha egy lány menstruál,amiatt is lehet bent több ideig,vannak,akik hajat vasalnak stb....vagy valaki rosszul van,vagy amiket te mondtál..ezer oka lehet.xD
2013. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Borotválkoznak.
2013. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
tampont cserélnek, hánynak, festik magukat, vagy pisilnek kakilnak ...
2013. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Sárkányt eregetünk.
2013. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. Shewee-t használok, azzal kicsit tovább tart pisilni, mint egyébként (nem bonyolult, csak mindig attól félek, hogy lepisilem magam, így nagyon figyelek). Használat után leöntöm üvegből vízzel, elrakom, felöltözök, kezet mosok a csapnál, majd utána kézfertőtlenítőzök (bár ezt már a WC-n kívül).

Szóval nekem a Shewee miatt tart kicsit tovább a pisilés, mint barátnőimnek. :-)

21L

2013. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kedves97 ***** válasza:
100%
akkor vannak bent többet a lányok a wc-n mikor megvan nekik, mert tampont cserélnek
2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És olyankor mindig eldugítják a budit is, mert képtelenek normálisan lehúzni.
2013. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A női wcknél nagyobb a sor, több a várakozási idő is, a pisilés is bonyolultabb, ugyanis (nyilvános wckről beszélek) vagy meg kell ágyazni az ülőkén papírral, ha valaki le akar ülni, vagy lebegni fölötte, közben az ember lányának ott a táskája/hátizsákja/csomagja, amivel nem feltétlenül kényelmes egy szűk fülkében manőverezni.

Szóval a sima pisike is tovább tart, aztán meg lehet időnyújtó a tampon- vagy betétcsere, vagy hogy a sminkelősek megigazítják a sminkjüket a tükörnél.

2013. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.. Én ha WC-n vagyok, akkor azért töltök bent sok időt mert elgondolkozom, hogy éppen mi történt velem és feldolgozom az eseményeket.. Normálisan pisilek, nincs semmi bajom de lassan nyúlok a wc-papírért, és nem sietek sehova. Kezet mosok, megigazítom a hajam a tükörben, bolond arcokat vágok és megigazítom a ruhám. Ha mondjuk nagy a sor, akkor kénytelen vagyok sietni és akkor mindent eltudok intézni 3-4 perc alatt. :D
2013. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
beszélgetnek
2013. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!