Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néznek meg engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek meg engem a lányok? Vagy csak a fiúknál szokás az ha egy jó csaj megy velük szembe akkor megnézik? A lányok mit csinálnak ha helyes pasit látnak? 17/f

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Na, lányok?
2013. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha én meglátok egy helyes pasit az utcán, bizony, megnézem. De csak úgy, hogy ne vegye észre. :)
2013. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
vetek rá egy pillantást, a képet elraktározom a rövidtávú memóriámban és megyek tovább, mintha mi sem történt volna.
2013. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megnézik a helyes pasikat a lányok hidd el én nemvagyok egy különösebb ember mégis megszoktak nézni.
2013. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi is megnézzük ferfi tarsainkat úgyszintén.És esetlegesen a mi gondolataink is elkalandoznak.26n
2013. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont mint a harmadik válaszoló... csak én. van mikor a hosszútávú memóriámba raktározom a pasi arcát, de többet nem látom.. :(( mondjuk aki most tetszik vele is így kezdődött. Megnéztem, megjegyeztem, és mikor elmentem egy programra, azt hittem sokkot kapok hogy újra látom.
2013. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én megnézem a helyes pasikat,amennyiben tényleg helyesek,és

nem csak azt hiszik magukról.

Néha látni olyan láma srácokat,akik úgy járnak-kelnek,mintha

ők lennének a Number 1 Brad Pitt hasonmások.....persze jó áll ha egy pasi magabiztos,de ha túlságosan jó csávónak hiszi magát,és ez meg is látszik rajta,az nem áll jól......

2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akik megnézik a pasikat miért lettek lepontozva? :D
2013. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És ez igaz a lányokra is, aki azt hiszi topmodell közben meg p1csaszar topánka.
2013. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 18:14


persze,vannak ilyenek is

2013. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!