Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senki se szeret. Egy magányos...

Senki se szeret. Egy magányos szingli vagyok szüleim nem szeretnek, 11 vagyok, fiú és már gondolkodtam hogy öngyilkos leszek. Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

11 évet éltél és megítélted ez által az egész világot? Lenne még átlag 75 éved, ha egészségesen élsz, és azt mondod nem éri meg?


11 év tapasztalata (amiből emlékszel kb. 6-ra) áll szemben 75 év lehetőségével!


Még 6-7 évet kell várnod, mire melózhatsz és leléphetsz otthonról és megteremtheted azt a környezetet, amire vágysz, olyan emberekkel, akiket kedvelsz és akik téged is kedvelnek. Olyan lehetőségek állnak előtted, amiket most fel sem fogsz! És ezt eldobnád mert 6 év szar volt? Szerintem érted, mire gondolok! A bátrak érdemlik meg a boldogságot! Szedd össze magad, nézz előre és küzdj, hogy ha most rossz is, a jövőben hosszan és nagyon boldog lehess!

2013. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
* első vagyok... érzésre a 11 éved elírás (mivel írod , hogy szingli vagy), módosítsd a számokat, és rájössz, hogy még kevesebbet kell várnod, hogy a saját kezedbe vedd az irányítást az életed felett, és az lehess, aki akarsz lenni! Mindig megéri élni!
2013. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm... De egy lányra vágyok már mióta akárki is tetsszik nekem az nem szeret
2013. júl. 25. 16:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most azért mert elpáholtak lolba még nem kell sírni, kezdesz egy új meccset.
2013. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
11 évesen nem "szingli" vagy, hanem gyerek. Szépen olvasd el a következő tanévre a kötelező irodalmat (remélem még van ilyen) inkább. 11 évesen szingli, persze... Csodálom hogy apád még nem adott egy akkora pofont, hogy a fal adja a másikat. Így siránkozni a fürdősku.rvák szoktak, nem a fiúgyerekek.
2013. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Micsoda fájdalmad van te szegény...

Hallod, én 13 éves vagyok, lány, és most figyelj: szingli vagyok! Húha akkor most mi fog történni? Emiatt legyek depressziós?

Azt meg honnan tudod hogy a szüleid nem szeretnek?

2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért? Na ne viccelj már... Anyám engem sem szeret(vagy legalábbis nem képes kimutatni,mert mindennap elhord mindennek,meg mondogatja hogy el lehet költözni),apámmal megvagyunk,de kb akkor látom ha én megyek,és nagyritkán otthon van.Én is szingli vagyok,és sosem jártam még senkivel.Voltam szerelmes,pont nemrég,a fiúnak én sem kellettem,majdnem egy évig mondhatni szenvedtem miatta.Nem mondom,néha volt hogy nagyon rossz volt,és írtam én is ilyeneket a naplómba hogy lehet jobb lenne meghalni,meg hogy meg teszem stb...(Anyám egyszer elolvasta,kikürtölte,a srácnak is,utána aki tudta,mind komplett hülyénk nézett,gondolhatod milyen érzés volt...Habár tulajdonképp szerintem is hülye voltam,úgymond szégyenlem is ezt).De ez a gondolat tartott kb 5 percig,mert rájöttem hogy nagy hülyeség,és csak átfutott.De igazából a tiéd is,meg az enyém is ilyen tini szerelem volt csak,persze ez is fájhat nagyon,de ha ennyit nem bírnánk ki,akkor később,érettebben ha nem kellünk valakinek,öljük meg magunkat? Hát nem,ennyit senki nem ér hogy megöljem magam miatta,ezt azóta mindig szem előtt tartom.Ne legyél öngyilkos ezért.Tudod fél éve még szenvedtem emiatt a fiú miatt,az iskolában cseszegettek,barátaim,de még csak haverjaim se voltak senki,és nem hittem hogy valaha jobb lesz.Most sem csupa boldogság az életem,sőt,barátokat még nem találtam,de megismertem úgy embereket,akivel néha összefutunk,jól érzem magam,és azt hiszem ők is velem.Igaz,ők is elhagyhatnak bármikor,de és? Akkor majd találok újakat,mert mindig lehet,és tudom hogy egyszer lesznek igaz barátaim is,nem csak ilyen haverok.Ha valamiről akarsz beszélni,írd ide vagy privive.15/L
2013. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*privibe
2013. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Egy tizenegy éves kisfiú vagy, nincsen barátnőd és abban a tévhitben élsz, hogy a szüleid nem szeretnek. Bravo! Először is, mit képzelsz? Minden épp eszű szülő szereti a gyermekét, akármilyen is az. Attól még, hogy keményebben, és szigorúbban bánnak veled, az nem azt jelenti, hogy nem szeretnek, csupán azt, hogy aggódnak érted és megakarják mutatni, hogy mi a helyes és mi nem. Viszket a segged? Basszus, egy 14 éves lány vagyok és még mindig nem volt egy "NORMÁLIS" párkapcsolatom. Nem csókolóztam még, és őszintén szólva, én is vágyom rá néha. Egy srácra, aki majd... lényegtelen. Öngyilkosság? Értem, ha magányosnak érzed magad, mert nem kapsz elegendő szeretet de muszáj erősnek maradnod. Annyi minden van ebben a világban, amiért érdemes élni. Ha még vársz pár évet, utazhatsz szerte a VILÁGBAN! Meghódíthatod a kontinenseket, és foroghatsz az élettel. Találhatsz magadnak egy lányt, akibe beleszeretsz és elveszed feleségül. Lehet saját házad, családod és karriered. Művészeteket, kapcsolatokat, kalandokat és új tapasztalatokat szerezhetsz! Annyi lehetőség van... Nem éri meg eldobni mindezt... Én is erre vágyok. Kalandokra, hogy kirepüljek a fészekből és körbeakarom utazni a világot! Szeretnék egy srácot, akivel szerelmesek leszünk egymásba és egy tökéletes helyen otthont alapítani. Bár, bevallom mi most költözünk ki az Egyesült Királyságba, és emiatt talán túl könnyen írom ezeket a sorokat... De VÁRJ! :) És élvezd az életet, mert ebben a korban, mint amiben te vagy a legkönnyebb... Na puszi :*
2013. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hallod 11 évesen tényleg nem "szingli" vagy sem "magányos" hanem gyerek. Maximum egy figyelemhiányos gyerek.
2013. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!