Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember nem túl beszédes...

Ha egy ember nem túl beszédes az hülye?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne az. Szerintem ez a kérdés hülyeség.
2013. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 unbelieveable ***** válasza:
100%
csak mások hiszik azt róla (tapasztalat)
2013. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha valaki ilyent kérdez az hülye?
2013. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a túl beszédes tűnik annak. :-)
2013. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne kövezzétek már a kérdezőt, a társadalom tényleg hülyének nézni sokszor azokat, akik alig beszélnek. (tapasztalat, sajnos, de nem tudok mit tenni, nem vagyok beszédes)
2013. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ellenkezője. Általában aki kevésbé beszédes az az okosabb. A hülyék mindig nagyra vannak az egójukkal és sokat beszélnek és nagy hanggal, hogy ezzel leplezzék a tudatlanságukat.
2013. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem hülye. Amúgy beszédes és csendes ember is egyaránt lehet hülye, de általánosítani nem kell.
2013. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pl. nekem az egyik gyerekemnek beszédészlelési problémái vannak és nem is tudja magát olyan szépen és választékosan kifejezni mint a másik. Azért elég idegesítő, amikor valaki kérdez tőle valamit, ő meg bambikázik a nagy világba, aztán sokára kinyög valamit, aminek vagy van értelme vagy nincs. Voltunk felmérésen, kiderült hogy az intelligenciája a korának megfelelő, az egyik területen meg az életkoránál évekkel jobban teljesített. Szóval kiderült, hogy nem hülye, sőt megvan a magához való esze, csak épp a kommunikációja elég korlátolt. Mások meg ugye erről tudják megítélni...
2013. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de sokszor annak nézik. Volt az egyetemen egy tanárom, aki azt a feladatot adta, hogy két ember álljon ki és az egyik a téma mellett, a másik meg ellene érveljen. Mivel egyetértettem a kapott álláspontommal, ezért teljesen logikusan fel tudtam építeni az érvrendszeremet és összeszedetten meg is osztottam mindenkivel. Az óra végén odajött és mondta, hogy "látod, te is tudsz ilyen jól beszélni!". Erre nem tudtam mit mondani, csak röhögtem magamban, mert tudom jól, hogy milyen a komm. képességem, az más kérdés, hogy nem vagyok beszédes és nem használom. :-) Én kifejezetten nem hallgatok a "nagyhangú" emberekre. Eddig még intelligenssel nem találkoztam, csak nagyképűvel. Persze találkoztam már csendes, ekvésbé értelmes emberrel, de mégis a végén értelmesebbnek gondoltam, mint a nagyhangút, mert tudta magáról, hogy mihez nem ért, ezért nem pofázott bele. A nagypofájú emberek ellenben mindig kifejtik a véleményüket, amire nem vagyok kíváncsi. Én ezért sem osztom meg az enyémet csak úgy ukk-mukk-fukk, mert nem gondolom, hogy mindenkit érdekelne. Na, hát magamból indulok ki, ezért én is így állok másokéhoz. :)
2013. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen,miért lenne az? én inkább azokat nem bírom,akik sokat beszélnek,és közben nem veszik észre,hogy hülyeség a nagy része.
2013. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!