Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember nem túl beszédes...

Ha egy ember nem túl beszédes az hülye?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

Egyszerűen nem meri felválalni a véleményét, illetve nem mer kiállni mellette.

Konfliktuskerülő,nem mert visszaszólni inkább alkalmazkodik pedig tudja,hogy ebből csak hátránya származik és sajnos gyáva.

Ez vagyok én.

23/f

2013. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11: Dettó :-(
2013. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a legtöbb ember úgy gondolja. Sokszor nevetek más embereken akik fennen hangoztatják a bődületes hülyeségeiket és más hülyék meg elképedve hallgatják, hogy tényleg? Nahát, nem is tudtam...Van, hogy úgy érzem tök felesleges megszólalnom vagy jobban teszem ha inkább nem mondok semmit, mert sokszor kioktatásnak veszik, egy olyan helyzetben amikor beszélnek valamiről amiről fingjuk sincs, de mindenki azt hiszi szakértő, én meg tényleg tudnék értelmesen válaszolni és akkor jön az, hogy jajj de okos vagy. Van amikor ebből előnyt kovácsolok, sok makacs hülyével lehet jó kis fogadásokat kötni, kaptam már pénzt vagy bármi mást amit éppen meg akartam szerezni, csak azért mert ők tök hülyeségre mondták, hogy az már pedig úgy van és én mennyire hülye vagyok ezt meg azt hiszem. Fogadunk, mutatok neki bizonyítékot és akkor jön a citromba harapásos arc :D Sok ember jobban tenné, ha nem járna annyit a szája. Eddig sokszor tapasztaltam, hogy mások akik keveset beszélnek sokkal intelligensebbek és jobb fejek mint a nagy szájú társaik.
2013. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
de hogy is hülye az a hülye aki ezt gondolja :D xD jó kis poén xd na az a lényeg hogy pl jókat lehessen vele beszélgetni én pl szeretem ha vki sokat beszél de nem hülyeséget
2015. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy néma sem túl beszédes , de attól még nem hülye.:)
2015. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amikor keveset beszéltem ,mindig azt mondták hogy hülye vagyok. Ezek után elkezdtem nagyon sokat beszélni, erre meg azt mondták, hogy nagyon hülye vagyok.

Aztán már meg sem szólaltam , hát mit mondtak erre?

"Hát ez tényleg hülye"

Ki tud itt eligazodni ebben a nagy zűrzavarban?.:D

2015. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!