Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Ha én olyan lány...

Meláni6666 kérdése:

Mit tegyek? Ha én olyan lány vagyok aki néha túl flegmahh az olyanokkal akiket nem bír . De akikkel normális vagyok már kezdenek azok is meg utálni miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 20:08
1 2
 1/16 szilveszter0012 válasza:
100%
Ha nem viselkednél flegmán azokkal akiket utálsz mert akit nem utálsz az nem utálja akit te utálsz.
2013. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szilveszter0012 válasza:
Ha nem viselkednél flegmán azokkal akiket utálsz mert akit nem utálsz az lehet hogy nem utálja akit te utálsz.
2013. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
persze értelek de a géz az hogy ők is utálják mert ők is flegmáznak vele sőt..
2013. júl. 21. 20:20
 4/16 anonim válasza:
100%
én is utálom azokat akik úgy írnak hogy flegmahh
2013. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akik a flegma szó után h-t írnak, alapból egy ostoba k*rvának tekintem, és ezzel férfitársaim 99%-a így van. Jó tanács.
2013. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha senki nem flegmázna senkivel?

Nem lehet valakit csendben utálni?

2013. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 intrepid ***** válasza:
90%
Az én barátom ellensége, - az én ellenségem.
2013. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

A saját érdekedben, érdemes lenne átgondolni ezt a dolgot. Főleg, hogy csak te ismered a történéseket, és azok szereplőit.

Tegyük fel, vannak emberek, akiket nem bírsz. Flegma leszel, belemész a hülye kis játékukba, kényelmetlen helyzetbe kerülhetsz, és még mások rosszallását is kivívod vele. Megéri?

Második lehetőség; közömbös leszel ezekkel az emberekkel. Nem reagálsz sem negatívan, sem pozitívan. Ezzel ugye nem mész bele az infantilis játékaikba, nem fogod magad kínos helyzetbe hozni, és nem adsz támadási felületet. Ergo, nem lesz miért utálni téged. Gondolj csak bele! Nem bosszantó az, amikor semmibe vesznek? De persze, ezt csak a legvégső esetben használd ki. Légy inkább kedves és toleráns. Törődj azokkal akiket szeretsz. És meglátod, nem lesz több ilyen problémád.

2013. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Flegmah vagy na necsi' ?! Szakadjon rám a mennyezet, ha nem törölnélek most szívesen képen téged!!
2013. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülye pcsa. Mi lenne ha senkivel se flegmáznál?
2013. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!