Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kimerjem írni a facebookra,...

Kimerjem írni a facebookra, hogy már irritálnak a csecsemős képek?

Figyelt kérdés
Állandóan ezekkel van tele az egész facebook. Pfejjj

2013. júl. 31. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Inkább ne facebookozz, jobban jársz. Vagy legalább ne olvasd azok híreit, akik számodra érdektelen dolgokat közölnek. Úgysem tehetsz semmit, max utálni fognak.
2013. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
engem is idegesít. értelmes gondolatok, vicces dolgokból alig van, bezzeg ezekből, meg cicás-kutyásokból...
2013. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

nekem is elegem van már a babaposztokból, 2 percenként fotózzák a gyereket, más dolguk nincsen, mint a fészre kitenni a babafotókat?

Az egyik ismerősöm a szülés előtt tök normális volt, azóta meg nem lehet vele 2 értelmes mondatot sem váltani, éjjel-nappal a gyerek képeit tölti fel, de élőben még rosszabb, mert felnőtt beszélgetésre képtelen, pedig értelmes diplomás nő volt előtte, jó munkával.

Értem én, hogy gyerek, én is akarok, de szerintem nem ennyi egy nő személyisége...remélem én nem leszek ilyen!

2013. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Facebook ha irritál, tényleg jobb elkerülni. Nekem nem sok babafotós kép jön be, de ha idegesít is valami, és sokszor ugyanaz osztotta meg, akkor letiltom a faliújságról a gernyóba (adatlapja - jelentés/tiltás - üzenőfal elrejtése az idővonalon). És hadd keménykedjen a hülyeségeivel, ha neki az a jó. Így téged se fognak kiutálni (mert mindig jönnek a követőik, akik a megosztó helyett igazságot szolgáltatnak), és téged sem idegesít a sok szarság.
2013. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
5%
Majd megérted ha lesz gyereked!!
2013. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező együtt érzek veled. Egyik ismerősöm naponta nyit új albumot a gyerekéről amibe szintén naponta minimum 30 új képet feltesz. Egy másik ismerős folyamatosan virágcsokros idézetes fotókat pakol ki és oszt meg, stb, őt már tiltottam. Egy 3. ismerős egész nap Éjjel nappal Budapest képeket, elgondolkodtató, szerelmes idézeteket, babás képeket lájkol, közben hülye mint a segg, a barátját papucskának használja és nincs gyereke..... Telik a pohár. Egyszer kerüljek normális net és gépközelbe, le is tiltom rögtön.
2013. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Ne írd ki, az bunkóság.
2013. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De a kérdésre válaszolva ha kiírod hajlamosak lesznek szerintem megsértődni, ezért én szép csendben szó nélkül letiltanám a hírfolyamból... :)
2013. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor nem facebookozz, vagy tiltsd le azt az ismerősödet, aki zavar és probléma megoldva.
2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem nincs facebookom, de engem is irritálna.

Ha nem muszáj, ne használd az FB-t, ha muszáj, tilsd le a csecsemőseket.

2013. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!