Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ribik miért hiszik magukról...

A ribik miért hiszik magukról azt hogy ők a normális csaj kategóriába tartoznak pedig nem is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbántottak? Gyere, mesélj. Dumáljuk meg, beszéljünk róla!
2013. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, a kopasz és felfújt szépfiúk miért gondolják magukat jobbnak? Setétek, mint az éjszaka, annyit fog fel, hogy ha kipakolja amije van, akkor nyert ügye van.
2013. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem bántottak meg,csak rendkívül idegesítő dolog. de szerintem nme csak én vagyok vele így
2013. aug. 3. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:

ha megnézzük a fiatalságot durva hogy milyen "típusok" alakultak ki...

azért mert azt hiszik, hogy ahogy ők megnyilvánulnak és viselkednek az a jó, az a természetes, olyan emberekkel vannak körülvéve aki szintén ilyenek, így egyáltalán nem zavartatják magukat semmilyen helyzettől

szerintem a rendes fiúk sokkal inkább szeretik a rendesebb, visszafogottabb, feltűnést kerülő lányokat, mintsem azokat akik kihívó külsejükkel illetve viselkedésükkel vonják magukra a figyelmet

ha meglátok egy ilyen lányt, szinte elkap a röhögés, hogy hová fajult a világ:) 16/L

2013. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember meg van róla győződve, hogy amit ő csinál, az a helyes.
2013. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!