Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a csaj normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a csaj normális, vagy nem nagyon lenne alkalmas a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy eléggé bejött egy csaj, csak szerintem (a válaszai alapján) eléggé alkalmatlan lenne a párkapcsolatra.

Az igazság az hogy nem lehet pontosan megmondani egy internetes oldalról (ask.fm) hogy milyen a csaj, de azért csak le lehet szűrni valamit, szóval légyszi ne jöjjetek olyan kommentekkel hogy "milyen dolog már hogy ask.fm ről ítélsz meg egy csajt?!".

Kommentbe írjátok hogy melyik városból vagytok, nem szeretnék itteni személyeknek linkelni. Ha gondoljátok kort és nemet is írhattok, hogy megtudjam melyik korosztály hogy gondolja.

Pritávtba küldöm a csaj ask-ját.



2013. júl. 26. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

18L

Győr

2013. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dirty111 ***** válasza:

küld, majd én megítélem a csajt

kor/nem

2013. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sajnalom, de ez egy hulladek.

sokat ne remelj a kapcsolattol, ha megis olyan hulye leszel, hogy akarsz tole valamit.

2013. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
küldd
2013. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kommentekbe légyszi írjátok hogy melyik városból írtok!
2013. júl. 26. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Békéscsaba

20/L

2013. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Küldd:p

Békéscsaba 13/L

2013. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, 20/L vagyok..

Ennek a lánynak van barátja, nem?

Kicsit furcsa a válaszai alapján, olyan flegma, meg kicsit beképzeltnek tűnik. De azt, hogy alkalmas-e kapcsolatra, nem lehet eldönteni így ismeretlenül. Nekem nem tetszik a személyisége, vagyis ami átjön így belőle. Lehet, ha igaziból megismeri az ember, akkor nem is ilyen.

De az is lehet, hogy csak egy átlagos mai "menő" lány..

Hát mindenesetre előbb ismerd meg, aztán ha úgy alakul, akkor sok sikert : )

2013. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17/L

Büdingen :D

2013. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17/L

London

2013. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!