Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályomban én vagyok a...

Az osztályomban én vagyok a "verekedős csaj". Mit tegyek, hogy ne hívjanak így? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Most megyek majd 8.-ba. Az osztályban van két fiú, akik mindig mindenkit piszkálnak, sose hagynak senkit figyelni az órákon, és egy csomószor miattuk rágnak be a tanárok az egész osztályra. Szünetekben is mindig mindenkihez odamennek és idegesítenek mindenkit. Amikor hozzám jönnek oda, megkérem őket, hogy légyszíves menj el, vagy kérlek hagyjál békén, de azért is ottmaradnak és piszkálnak. Amúgy sem szeretem, ha valaki bökdös, meg az arcom felé nyúlkál, de ha megkérem őket és még akkor se hagyják abba, akkor már felidegesítenek, és én behúzok nekik, vagy valami ilyet csinálok, aztán meg ők vannak felháborodva, hogy ezt meg mért kapták. Aztán meg elkezdenek káromkodni. Van amikor meg vissza is akarnak ütni, de szerencsére a padtársam is verekedik, ha kell és akkor segíteni szokott. De nem szeretnék jövőre is a "verekedős csaj" lenni. Mit csináljak velük, hogy békén hagyjanak?
2013. júl. 21. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szólj az igazgatónak
2013. júl. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már csak egy év. Év végére szétvered őket, a középsuliban meg már úgysem lesznek ott :D
2013. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Villácska válasza:
Verd szét a kis idegesítő fejüket.
2013. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mivel ők fiúk, és amúgy is egy héten kb. 5x van edzésük ezért erősebbek nálam. Az igazgató is tudja, hogy miket csinálnak, de már egy csomószor azt mondták, hogy ha még egyszer panaszt hallanak róluk, akkor kirúgják őket, de mindig elfelejtik. Vagy már ők se tudják mit csináljanak. A verekedéssel még az is baj, hogy én gimibe szeretnék menni, és ott nem hiszem, hogy elfogadnának egy olyan felvételizőt, aki verekedett. Valami más ötlet?
2013. júl. 23. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tépd ki a hangszálaikat :D és akkor nem tudnak így hívni xĐ
2013. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!