Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelitek a féltéken...

Ti hogyan kezelitek a féltékenységet?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy elég szép lány,modellkedik és én ezt és az ezzel járó dolgokat elég nehezen tudom kezelni. Tudnátok tanácsokat adni? Idegesít,hogy rengeteg fotózása van, sok helyre el kell mennie, akár külföldre is,fotósok is odáig vannak érte. Rengeteg pasi "lohol" utána. Nem akarom ezt elmondani neki,hogy ez zavar mert nem akarom,hogy választania kelljen köztem és a karrierje közt. Mit csinálnátok? 21F

2013. aug. 4. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztos és határozott maradnék. A nyafogással csak elfogod veszíteni... Maradj a seggeden és legyél boldog vele. Ha dobbantani akar, úgyis fog, akármit csinálsz.
2013. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam irigykedni, mert tudom, hogy mik a saját értékeim és a másokét nem kívánom meg.

Gondolj bele, amíg te ezeket látod a felszínen, ki tudja milyen nehézségekkel járhat + amíg modellkedik család, gyerek nem nagyon jöhet szóba, talán még tanulni sem tud mellette és amikor x évesen abbahagyja és nem szedett fel valami gazdag csávót, aki majd eltartja, akkor igencsak rosszul fog állni, mert a pénzen kívül nincs semmije. Nem mondom, hogy így lesz, csak egy lehetőség.

Addig te tudsz tanulni/dolgozni simán lehet családod, gyereked/gyerekeid és boldog, teljes életet tudsz élni.

Szóval lehet, hogy most irigylésre méltó életet él, de pár év múlva már nem lennél a helyében, ugye?

Szóval ahogy mondtam lásd magadban a lehetőségeket és az értékeket, így soha nem fogsz irigykedni. Nekem legalábbis így működik :)

21/F

2013. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A féltékenység szerintem valahol nem baj, hiszen ez is mutatja, hogy fontos neked. Ilyen helyzetben pedig teljesen normális. Csak az a fontos, hogy soha ne vidd túlzásba, és főleg előtte ne hangoztasd! Igyekezz benne megbízni. Gondolj bele: rengeteg pasi lohol utána, mégis veled van! Éppen ezért nem kell ellenőrizned és korlátoznod az előrejutásban. Hagyd, hogy végezze a munkáját, közben kölcsönösen becsüljétek meg egymást. Ő azért, mert hagyod őt kiteljesedni, te pedig azért, mert a karrierje mellett veled van és szeret téged. Amíg nem ad okot rá, addig fölösleges aggódni.
2013. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Azt nem írtam oda,hogy a buliba járásait is elég nehéz tolerálnom de ugyanúgy amiket írtatok megpróbálok azon is túllépni nem nagyon hangoztatni,hogy féltem őt.
2013. aug. 4. 11:50
 5/6 anonim válasza:
Ha veled van, annak oka van. Szóval örülj hogy ilyen barátnőd van és ne nyafogj, mert elég sok stresszel jár ez a munka, nem hiányzik neki hogy a barátja is rajta lógjon. Szeresd, támogasd, ahogy gondolom mindig is tetted. Félrelépni meg valószínűleg nem fog, ideje sincs rá.
2013. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy aki félrelép, az akkor is félrelépne, ha ronda, nincs munkája és egész nap őrzi őt a férje..? Fejben dől el, hogy hűséges akar-e lenni. Legyél rá büszke és ne parázz, biztosan oka van, hogy miért választott pont téged.
2013. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!