Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt hozzám hasonló felnőtt...

Van itt hozzám hasonló felnőtt fiú, férfi hasonló helyzetben, ti hogyan kezelitek az ilyen vágyakat, hogyan fojtjátok vissza vagy inkább kiélitek a kiscsajokkal?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány, aki nagyon nyoul rám és az a baj, hogy egyre nehezebben bírok ellenállni neki, folyton felizgat, leírja miket csinálna velem és ecseteli, hogy most épp leveszi a ruháit meg, hogy szexelni akar velem most azonnal. Van táv köztünk, de egyre jobban hajlok rá, hogy leutazzak hozzá és megkeféljem, láttam képet is róla és fejlett a lány külsőre, formás, van cicie, feneke, kicsi, feszes cicje van, de jobban bejön, mint a nagy mellek nekem személy szerint és laktar is vékony típus, pont a gyengém, arcra átlagos, de szerencsére nem vagyok egty finnyás típus, úgyhogy nekem bejön így, ahogy van a csaj és most ott tartok, hogy lassan nem bírok tovább ellennálni neki, pedig tudom, hogy felnőtt fiatal srác vagyok és ő még csak egy kislány 14 évesen, de ha így folytatja tovább én lefekszek vele.
2013. júl. 21. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, meglepne, ha élőben is olyan bevállalós lenne :D

Egyébként úgy lehet, hogy tudatosítod, hogy GYEREK. Eleve nem is kellett volna belemenni ilyen jellegű beszélgetésbe egy gyerekkel.

2013. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát tedd amit jónak látsz megakadályozni nemhiszem hogy megtudunk
2013. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Jusson eszedbe, hogy a börtönben te is ugyanilyen kívánatos leszel. Egyből elmegy a kedved a kislánytól.


Egyébként a 14 éveseknek még csak a szája nagy.

2013. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14 évessel szabad szexelni törvény szerint, nézz utána és utána okoskodj.
2013. júl. 21. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha már elmúlt 14. Ha egy nappal is alatta van, már nem lehet.
2013. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös jól mondja.


Egy pedofil meg nekem ne pattogjon a törvényekről.

2013. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Polgárjogi szempontból 18 év alatt mindenki kiskorú (kivéve, ha házas), 14 év alatt cselekvőképtelen kiskorú, 14-18 között korlátozottan cselekvőképes kiskorú (ha nincs gondnokság alá helyezve.

Büntetőjogi szempontból 14 év alatt gyermekkorú, 14-18 között fiatalkorú (ez nyilván összefügg a cselekvőképességgel).

2013. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beviz Elek ***** válasza:
Túl kicsi. Meg sem fordulna a fejemben
2013. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos az ember nem mondhatja, hogy én a harminc és negyven közötti szőke bögyös nőkre fogok vágyni vagy ilyesmi. Nem az ember dönt arról, milyen vágyak ingerlik. És ezt rendszerint elfelejtik azok, akik könnyedén ítélkeznek. A neveltetés, a környezeti hatások, stb. stb.

És amikor valaki valamit megtesz, azt figyelik, mit tett. De nem igaz, hogy a nagyon csúnyának ítélt dolgot annyival nehezebb is megtenni, mint a kevésbé csúnyának ítéltet. Vagyis csak abban vétkes az ember, ha vétkesnek nevezhetjük egyáltalán, hogy a vágyának nem tudott ellenállni.

Szerintem keress sürgősen egy 18 fölötti nőt, és feküdj le vele újra és újra, amíg teljesen el nem felejted a másik csajszit. Én így csinálnám...

2013. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pontosan hány éves vagy? és mekkora az a táv köztetek?
2013. júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!