Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti hogy képzelitek el...

Lányok! Ti hogy képzelitek el életetek szerelmét?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra gondolok

#férfi #szerelem #életed szerelme
2013. aug. 4. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írjam a tulajdonságaimat?
2013. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

XD

Barna vagy fekete haju, (kreol), meleg, mosolygos szempar. :) Ne legyen bajszos, az a halalom!

Sportos, nem kell, h tul izmos legyen, de ne legyen tunya. Tetkos, vagany, huseges, szereti az allatokat, szeret kirandulni, csaladcentrikus, vicces, szeret beszelgetni.

XD De szerintem nincs ilyen.

2013. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A meleget a szemere ertettem!!! :)

Hetero no vagyok! :)

2013. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

Nem kell "tökéletes" férfinak lennie, hiszen én se vagyok tökéletes nő. Legyen átlagos testalkata, ne legyen se túl hájas, se túl izmos, csak olyan normális. Igazából a hajszín vagy a szemszín nem egy fontos kritérium, de ha már választhatok, akkor sötét haj, sötét szem. Kedvelem a szemüveges fiúkat, ez se lenne hátrány. Az öltözködése legyen egyszerű, ízléses, adjon magára, de ne legyen piperkőc.

Belső:

Mindenekelőtt legyen hűséges típus, nem viselnék el egy botlást sem, hiszen én se tenném. Legyen intelligens, lehessen vele beszélgetni. Fontos, hogy a gondolkodásmódunk, értékrendünk megegyezzen, a fő kérdésekben legyen ugyanaz a véleményünk. Ne csak szerető legyen, hanem barát is, akivel le tudom élni az életemet, akivel élvezem az együtt töltött időt.

Bárki is lesz majd a barátom, férjem, fő, hogy egyformán szeressük és megbecsüljük egymást. Remélem, találok majd ilyet...

19/L

2013. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Külső tulajdonságok annyira nem fontosak, jobban mondva nincs egy kifejezett típus amit elképzelek, legyen igényes, vonzódjak hozzá, ennyi igazából.

Belsőleg: legyen humora, ami átsegít a nehezebb napokon, legyen megbízható, és legyen normális (ebbe beleszámít hogy ne játékgépezzen, ne verjen, ne legyen alkesz, stb.)

2013. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2013. aug. 4. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján a külső egyáltalán nem mérvadó, ha az illető az igényesség fogalmát ismeri és alkalmazza. (Ha valaki meglátja kik tetszettek eddig, elég ferdén néz rám utána.:DDD)

Belső viszont szeretném, ha vicces lenne, hűséges, megértő, kedves, ne féljen szórakozni, viszont alkoholista ne legyen.:)

2013. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nőjön szőr a füléből.
2013. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!