Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma fogok szerelmet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma fogok szerelmet vallani egy lánynak, mit kell esetleg még tudnom?

Figyelt kérdés
Ma fogok szerelmet vallani egy lánynak, mit kell esetleg még tudnom? Hátha van még valami, amiről esetleg nem tudok.
2013. aug. 2. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól
2013. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nevét vazze, a nevét!
2013. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jozsko válasza:
Szerintem ne tedd. Nem hiszem hogy valamit is segithet, ha jelenlegg egyutt jartok akkor ez nem ervenyes. Tudod az hogy megszerezz egy lanyt nem ugy mukodik hogy szolsz szeretlek o erre azt mondja en is es eltek boldogan. Vagyis lehet csak eleg kicsiny az eselye. probald meg elotte elhivni valahova egy randira. Lattad az igy jartam anyatokkal elso reszet? Kb az lehet a tipikus reakcio ha egy ismeretlen lanynak tul koran mondod hogy szeretlek. A masik miutann kimondtad es ha nem viszonyozza az erzeseidet sokkal kisebb esellyel fog igent mondani ha valahova elhivod. Nem fog akarni kihasznalni. Mikozben ha viszont szeret es elhivod nyugodtan elmegy veled arra a randira.
2013. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem ismeretlen
2013. aug. 2. 21:07
 6/6 jozsko válasza:
De ha nem teved nem is jarsz meg vele. Nem akarlak tenyleg elkeseriteni de szerintem akkor sem jo otlet
2013. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!