Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Legjobb barátnőnek használt...

Legjobb barátnőnek használt könyv szülinapra?

Figyelt kérdés

Van egy oldal (rukkola.hu), ahol lehet könyveket cserélni ingyen. Most sikerült levadásznom egy olyan könyvet, amit én láttam filmben, és nagyon tetszett, és szerintem a barátnőmnek is tetszene, meg angol nyelven van, és már van nyelvvizsgája, szóval szerintem jó lenne ez így gyakorlásnak, de nem is tűnik olyan nehéznek a nyelvezete.

Szerintetek örülne neki? Úgy terveztem, hogy csak egy bonbont adok, mert nincs nagyon pénzem, de ez megtetszett.

17 évesek vagyunk


2013. aug. 3. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha én a helyében lennék, örülnék neki. :)

Szóval szerintem ő is fog, bár nem ismerem őt.

2013. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nyugodtan adhatod neki, ha szeretnéd. Ha jó állapotban van a könyv (márpedig gondolom, igen), semmi gond nincs azzal, hogy használt, sőt. De persze ez az én véleményem. :D
2013. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak még kíváncsiságból annyi, hogy melyik könyv az?
2013. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A könyv állapotától függ, hogy jó ajándék vagy sem.

Ha szakadt vagy sérült, vagy össze van vagy esetleg bele van firkálva (sokan beleírják a nevüket) akkor nem jó ajándék..

Ha nincs semmi baja csak annyi hogy "használt" (valaki normálisan kiolvasta) akkor jó ajándék..

2013. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon kerestem egy könyvet de még antikváriumban sem találtam. Ha valamelyik barátnőmtől megkaptam volna, még szakadtan, használtan is nagyon örültem volna neki. :) Gondolom barátnőd is tudja hogy állsz anyagilag, biztosan nem fog megsértődni. :)
2013. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A könyvek mostanában olyan drágák, hogy nem gáz ajándékba használtat adni ;)
2013. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kiderült, hogy a könyv nincs a legjobb állapotban, viseltes, a gerince is megtört. Tanácstalan vagyok, hogy mit szólna, ha ezt adnám ajándékba. :(
2013. aug. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!