Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Üvöltő szelek filmadaptáció...

Az Üvöltő szelek filmadaptációi közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Kötelező olvasmány, ma olvastam ki, és érdekel a filmadaptációja, de vagy 8-9 van.

Az 1992-es tűnik a legjobbnak, anyukám is azt mondta, azt nézzem meg. Viszont lehet, hogy az 1939-es jobb, vagy esetleg hűebb a könyvhöz, ami nagyon tetszett.

A 2011-es változat egyáltalán szóba se jöhet, mert teljesen más mint a könyv, már csak azért is, mert egy néger fiú játssza Hethcliff szerepét.

Nektek melyik tetszett a legjobban? Melyiket érdemes megnéznem?

A válaszokat előre is köszi:)



2013. júl. 31. 20:38
 1/5 HalkHogen ***** válasza:
100%
Hát látatlanban a ' 39-esre szavazok. William Wyler-rendezés, úgy emlékszem. Ő pedig nem akárki volt! Még aztán egészen varázslatos az ilyen klasszikus filmek hangulata.
2013. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett az 1992- es, bár más feldolgozását nem is láttam. Ezt viszont többször is, leginkább Juliette Binoche alakítása miatt.
2013. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En a 2009-es adaptaciot ajanlom. H ertesz angolul, elkuldom a linket priviben, mert megvan a youtubeon egeszen. Nagyon szep, a szineszek lenyugozoek stb. ar 3x lattam :)
2013. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

a 92-est má letöltöttem, és találtam egy 70-eset is, azzal is megpróbálkozom, csak ahhoz nem találtam magyar feliratot:S szóval angolul nézem majd meg, bár nem sokat fogok sztem érteni belőle:D biztonság kedvéért letöltöttem hozzá az angol feliratot:D

a 39-eset bepróbálom majd kicsit később:D

2013. aug. 1. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
2009-es!
2019. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!