Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az ember barátkozni akar,...

Ha az ember barátkozni akar, akkor be kell illeszkedni a tásaságba, bármit csinálnak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem pár emberrel, akik tök jó fejek, de mindig az ivás a téma náluk, minden hétvégén mennek kocsmába, vagy valakihez inni. Mindig mesélik a sztorikat, hogy mit csináltak részegen.

Ha jóban akarok velük lenni nekem is majd innom kell, meg menni velük kocsmázni?


Szóval ha az ember be akar illeszkedni hozzájuk, azt kell tegye, amit ők?



2013. aug. 4. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Te ragaszkodj a saját értékrendedhez.

Majd elfogadnak olyannak, amilyen van.

Ha meg nem, akkor nem igazi barátok.

2013. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nèzd, ha szeretnèl velük közös èlményeket, akkor menj el nèha inni velük. Nem kell egész èjjel ott lenned, vagy lerészegedned, de néha megiharsz velük egy pohár sört.
2013. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, pedig régebben én is azt hittem. Hiába nem találkozok már velük annyit, nincs annyi közös program (más utakon járunk) azért még mindig jó barátaim, meghallgatjuk egymást. Meghallgatom a kocsmasztorikat is, kicsit bánkódok néha, hogy nem voltam ott, de tudom, hogy ha ott lettem volna, akkor meg nem éreztem volna jól magam.

Ha igazo barátok, elfogadnak amilyen vagy.

2013. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!