Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik elítélik a Rockereket,...

Akik elítélik a Rockereket, azok miért?

Figyelt kérdés
Nem provokálásból kérdezem, csak érdekel.

2013. aug. 5. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok a sztereotípia a rockerekről, metálosokról. Pl: igénytelenek, buták, büdösek, zsíros hajúak, stb. Sajnos ilyen is van, de nem ez a jellemző. A rockerek között is ugyanúgy vannak orvosok, tanárok, mérnökök, röviden: normális, hétköznapi életet élő, felnőtt kultúrlények, csak az emberek szeretnek általánosítani, és elítélni másokat, akik nem úgy élnek és gondolkoznak, mint ők.
2013. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, csak az érdekel, hogy miért? Mert mindenki nem lehet ugyanolyan... Az úgymond "normális emberek", akik nem tartoznak valamilyen szubkultúrához, azok között is van igénytelen, zsíroshajú, alkoholista... De milyen jogon ítélkeznek emberről úgy, hogy nem is ismerik?! Számomra ez a felfoghatatlan...
2013. aug. 5. 10:56
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2013. aug. 5. 11:01
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mert nem ismernek egyet sem közölük, csak maximum futólag találkoztak egy-kettővel fesztiválokon, amikor be voltak baszva és onnantól kezdve már megvan a véleményük róluk.

Amúgy akinek annyi esze van, hogy így leáltalánosít egy csoportot, annak felesleges figyelni a véleményére.

Nekem sok rocker ismerősöm van, én nem vagyok az de nagyon szeretem a rockzenét, rockmaratonra is ki szoktam menni és sosem érnek atrocitások.

Egyébként egy ilyen pávákkal teletűzdelt, diumdisum zenés szórakozóhelyen előbb kötnek bele az emberbe mint egy rockkoncerten az "agresszív, alkoholista" rockerek, dehát akkor most ugye őket általánosítottam le pedig nem akartam :D

2013. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerintük kultúrálatlanok vagyunk. Hát persze. Mintha valamelyik szánna rá időt, hogy megismerjen, és utána mondja ezt. Rádaggatnak jelzőket, és nekik áll feljebb ha utálod őket.
2013. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. aug. 5. 17:46
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem ismerik őket, azok alapján ítélnek amit látnak. Pedig általában az ellenkezője igaz.

Jómagam több rockert ismertem meg az utóbbi időben, és rájöttem, hogy ők a legbarátságosabb népség. Szeretettel fogadnak, ha köztük vagy nem néznek ki a társaságból, soha nincs balhé, és többségük tanult ember.

Múltkor is mondtam az egyik barátomnak, hogy menjünk biliárdozni egy olyan helyre ami egy rocker kocsma. Ő ilyen diszkómágus srác, a válasza egyből az volt, hogy oda ne menjünk mert nem szereti a rockereket. Jó mondom akkor maradj h*lye. Igazából egyet sem ismer, de nem szereti őket :)

2013. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 pagratan ***** válasza:
97%
Ajj, de kár, hogy olyan nem ír aki ténylegesen elítéli őket. :) Mondjuk pont arra irányult a kérdés és az érdekelne engem is, bár sejtem, hogy tudom vagy legalább is tudni vélem. Nagy részben Hollywood tehet erről is mert ha megnézitek, a 80-as-90-es években mindig a rocker arcok voltak az ügyeletes rossz fiúk meg néha a punkok. Terhesnőknek nem adták át a helyet a buszon, sőt még bele is kötöttek, meg hasonlók. MadMax szériáról már nem is beszélek, az konkrétan erre épült. Szóval az álomgyár jócskán kivette a részét a sztereotípia gyártásból. A többi ember meg (egyébként azok is akik ezt be cumizták) egyszerűen ostobák.
2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A Rock örök és az is marad. Nem a nóta tv-n csöpögő Jolly és Suzy a nyerő. Ők kivel igényesebbek mint a Rockerek? Aki ezt érti írjon privit!
2013. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
* mivel (nem kivel)
2013. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!