Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy közeledjek egy olyan...

Hogy közeledjek egy olyan ember felé aki nem közvetlen?

Figyelt kérdés
Ő egy híresség(színésznő) aki a példaképem és akiért az éltemet fel adnám!!De őt nem érdekli az idegenek!Főleg nem a gyerekek!!mit csináljak?várjak még fel növök és színész leszek?
2013. aug. 5. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, az ilyen mértékű rajongás (fél életed odaadnád érte) nem is egészséges. Nem tudom ki az a híresség, itt lényegében mindegy is, de lehet, hogy a média által sugárzott kép róla fals, szóval érdekes kérdés mely tulajdonsága miatt lett a példaképed.

Lehet, hogy kiemelkedően tehetséges, de ettől még ugyanolyan emberi lény, mint bárki más, akinek a számodra szimpatikus tulajdonságait megtalálod "sima" (nem sztár) emberek között is.


Gondolj bele, van neki sok (száz)ezer rajongója, akik mind szeretnének közel kerülni hozzá, kérdezni tőle, beszélgetni vele, stb, az a tény, hogy híresség, már önmagában eltávolítja a rajongótáborától, lehetetlen is lenne ennyi emberrel normálisan kapcsolatot fenntartania, még ha igénye lenne rá, akkor se.

És nem akarlak lehangolni, de színésszé válni átlag halandóként, nem megfelelő családba születve, ismeretségek nélkül iszonyat nehéz, még ragyogó tehetséggel is, pláne ha nem csak reklámfilmekben vagy egy-két kistelepülés színházában gondolkozol. Az meg, hogy közel kerülj egy bizonyos színésznőhöz, vagy hasonulj hozzá, motivációnak is borzalmasan rossz.


Igazából valószínű, hogy idővel kinövöd a rajongásod.

2013. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!De hidd el őt nem fogom ki nőni!:)soha! Tudom hogy ugyan olyan ember mint bárki más csak neki ez a munkája de akkor is..!!azért lett a példaképem:mert ő sosem adta fel és kitartóan csinált mindent és volt benne valami ami meg fogott és már évek óta nem tudom el engedni!!ez akkor lenne jó ha az ő családjába születtem volna!:):P ismerek egy producert aki dolgozott már vele!ezért meg próbálom ott meg közelíteni!!Talán nyitottabb lesz felém! :)
2013. aug. 5. 19:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet egy filmben kapok egy egyszeri alkalmas szerepet még ebben az évben és ott már el tudok indulni valahogy!!!vagy jelentkezek a barátok köztbe!:P xDD nem ám oda nem!!
2013. aug. 5. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, kedves kérdezp, biztos, hogy minden rendben van nálad? Most nem szekálásból kérdezem, de amike írtál...

Mellesleg csapnivaló a helyesírásod, de nagyon.:S

2013. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*kérdező, amiket

bocsi, csak gyorsan írtam

2013. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!