Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltékeny vagyok a húgomra,...

Féltékeny vagyok a húgomra, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Elég nevetséges, mivel ő 13, én pedig lassan 20. Gyönyörű lány, csodálatosan szép az arca is, a teste is, mindig is ilyen szerettem volna lenni. Ha ránézek, sokszor fáj a szívem, hogy miért ő kapta ezeket az adottságokat, de máskor elszégyellem magam, hogy sajnálom a dicséreteket, a bókokat a saját kishúgomtól. Párommal (ő 24) is többször beszéltük már, hogy nagyon jó csaj lesz, pedig ő kevés lányra mondja, hogy az. Rólam annyit, hogy átlagos vagyok. Nem tartom magamat csúnyának, de nincs bennem semmi báj, semmi szépség. Nem szeretném, ha a kapcsolatunk rovására menne ez a gyerekes féltékenység. Mit tanácsoltok?
2013. aug. 5. 19:11
 1/6 szeptember20 válasza:
Szerintem erre a féltékenységre még most kéne találni megoldást, mivel később ez tovább fog fajulni. Idővel felnő, pasizni fog, és sok olyan dolgot fogsz észrevenni, amit másképp fog csinálni, mint te, és ez jobbnak tűnhet annál, mint ahogy te csináltad annak idején. Próbálj meg minél több időt vele tölteni, és egy picit 'a magad példájára' formálni, hogy később ne legyen annyi konfliktusotok.. kicsit mutass neki példát, hasonlítson rád, te legyél az, amilyen ő majd szeretne lenni.
2013. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, tudom, hogy felnéz rám. De nekem ez akkor is rossz... papámtól, anyum tesóitól is azt hallom, hogy hú, ő a legszebb a családban. Sőt, az imént még a saját pasim is elismerte, hogy szebb, mint én. Eszméletlen módon önző és undorító, amit csinálok, tisztában vagyok vele...
2013. aug. 5. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

ez változhat.

ilyen velem is volt,hogy néztem az ablak alatt játszó gyerekeket és volt köztük egy olyan kislány 13 körül,akin látszott,hogy pár év és bombázó lesz.

tavaly tényleg az lett,uh úgy járkált az utcán,hogy kb 5 fiú kísérte mindenhova egész nyáron.

és láttam idén is...

a vékony szép kislány eltűnt és a helyébe lépett egy 185 centis kb 75 kilós-lehet több-debella.

mondjuk a csontozata és arcszerkezete alapján ott van benne a jó csaj még mindig,de ha az előember családja,csak kenyérrel,meg tésztával eteti,a sportot meg messziről kerüli,akkor lehet ez a vége akár.

az ilyen szintű növekedés meg szétszaggatja a bőrt,a striát meg nem lehet gyógyítani semmivel,hiába térne majd egyszer észhez,ha elkerül otthonról.


a te konkrét esetedben meg menjetek el együtt személyi edzőhöz konditerembe.

a szép húgidból csinálnak majd egy gyönyörű fitnesz modell bajnokot.

belőled átlagosból meg egy bombázót.nah?:)

2013. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
4-5 év és jó parti lesz a barátodnak:P De ne mert majd azt mondani, hogy nem szóltam... :)
2013. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, undorító vagy.
2013. aug. 6. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért is lennék az?
2013. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!